Jump to content

Xiaomi Mi 10 Lite 5G - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.5.1.0.RJIMIXM - Android 11


Recommended Posts

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Xiaomi Mi 10 Lite 5G (nazwa kodowa: monet).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_MI10LITE5G_V12.5.1.0.RJIMIXM_v12-11.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Link to comment
Share on other sites

Witam. Obecnie mam zainstalowane Xiaomi Mi 10 Lite 5G - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.0.2.0.QJIMIXM - Android 10. Mam pytanie czy mogę normalnie przez TWRP zainstalować najnowszy ROM z tego postu czy jednak najpierw muszę coś zaktualizować np. TWRP. Pytam, bo aktualizacja ROM-u spowoduje zmianę Androida z 10 na 11 i nie chce uceglić telefonu przy aktualizacji. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Wysłane z mojego M2002J9G przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Możesz zainstalować. Zalecana jest aktualizacja TWRP, bo na starszej wersji (nie wiem, jaką masz) może coś być nie tak (tzn. na przykład po aktualizacji, jak będziesz chciał wejść do TWRP, to może nie odszyfrować danych, nawet jeśli podasz poprawne hasło - to już zależy od sytuacji na konkretnym urządzeniu, nie wiem, jak wygląda to na Mi 10 Lite).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...