Skocz do zawartości

Xiaomi Mi 10 Lite 5G - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.5.1.0.RJIMIXM - Android 11


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Xiaomi Mi 10 Lite 5G (nazwa kodowa: monet).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_MI10LITE5G_V12.5.1.0.RJIMIXM_v12-11.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecnie mam zainstalowane Xiaomi Mi 10 Lite 5G - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.0.2.0.QJIMIXM - Android 10. Mam pytanie czy mogę normalnie przez TWRP zainstalować najnowszy ROM z tego postu czy jednak najpierw muszę coś zaktualizować np. TWRP. Pytam, bo aktualizacja ROM-u spowoduje zmianę Androida z 10 na 11 i nie chce uceglić telefonu przy aktualizacji. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Wysłane z mojego M2002J9G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zainstalować. Zalecana jest aktualizacja TWRP, bo na starszej wersji (nie wiem, jaką masz) może coś być nie tak (tzn. na przykład po aktualizacji, jak będziesz chciał wejść do TWRP, to może nie odszyfrować danych, nawet jeśli podasz poprawne hasło - to już zależy od sytuacji na konkretnym urządzeniu, nie wiem, jak wygląda to na Mi 10 Lite).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...