Skocz do zawartości

Najbardziej stabilna wersja MIUI dla Redmi 1S


joseff

Rekomendowane odpowiedzi

Odkąd zainstalowałem MIUI v6, mój telefon prawie nie nadaje się do użytku. Totalny brak stabilności skłonił mnie do powrotu do v5. która jest w moim odczuciu też bardziej atrakcyjna wizualnie. Stąd moje pytanie - która wersja będzie najlepsza (mam wrażenie, że 50 nie była tak dobra jak któraś 4x) i skąd ją pobrać (obecnie na stronie wisi tylko 50)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Hmmm - V6 nie bardzo mi pasuje, wolę V5 i już. Co do wycieku pamięci: czy to jest jakieś zagrożenie dla danych w telefonie?

I przy okazji: gdzie znaleźć v47? Jakoś dziwnie zniknęła. Czy ktoś ją ma? Jak dla mnie była najlepszą - wgrałem V6, ale wróciłem MiFlashem do V5. No a v47 była w pamięci telefonu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wyciekiem pamięci? To znaczy???

Czy powinienem się zacząć martwić?

Nie ma co się martwić. Po prostu do wersji bodajże 42 aplikacje systemowe miały wyciek pamięci, przez co po kilku godzinach potrafiło zostawać tylko 50 MB wolnego ramu. Dodatkowo wtedy chyba nie było jeszcze zmienionego thermal engine, przez co telefon grzał się bardziej.

Najstabilniejszą wersją V5 była 45. Z MIUI 6 to ostatnio wszystkie są wystarczająco stabilne, przynajmniej dziewczyna nie uskarża się na nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Kol. Fredek czekam na link :)

 

Redmi 1S

Miui5 v47  https://drive.google.com/open?id=0B53npZ8SzgVdYTZqWXdRNnRjcU0&authuser=0   md5: EB9E7782F024DC4F5FBA3E058DFE35EC

Miui5 v45  https://drive.google.com/open?id=0B53npZ8SzgVdejhnbkVNSkdLOVk&authuser=0     md5: A42A8DBF21AAE0117F83E65A803F2367

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 25.07.2016 o 18:44, zbawiec napisał:

Stable 7.2.3.0 plus ewentualnie mod phantom do xiaomi 1s

Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka

Zainstalowałem tę wersję, ale wcale nie jest fajnie - częste zwieszki, bateria pożerana jak ciasto na święta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj ją na czysto robiąc wcześniej full wipe a potem phantom i zobacz u mnie pięknie śmiga. Nic się nie wiesza, nie wywala. Bateria lepiej trzyma. Ostatnio testowo zainstalowałem ostatnią wersję miui. eu v8 i po dwóch dniach wróciłem do wcześniej proponowanego zestawu i raczej zostanę z nim na dłużej. Na v8 6.8.4 na początku było dobrze bateria nieźle trzymała, ale po jakimś czasie w zużyciu bateri pojawiał się proces sklep google play z włączonym GPS. GPS był wyłączony, a mimo to w zużyciu bateri pokazywało, że zjada ponad 60% całego zużycia. Poza tym graficznie mi nie odpowiadało, a i kilka ustawień zostało zmienione na minus. Więc wróciłem do v7

Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak zrobiłem, ale efekt był taki, jak opisałem wyżej. Parę dni temu przeprowadziłem całą procedurę od początku i teraz jest ok. Nie wiem, co się stało, bo wydaje mi się, że wszystko zrobiłem tak samo. Za kilka dni spróbuję dograć Phantoma. Dzięki za pomoc!

Edytowane przez joseff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...