Jump to content

Xiaomi Mi Note 10 Lite - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.5.1.0.RFNMIXM - Android 11

Recommended Posts

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Xiaomi Mi Note 10 Lite (nazwa kodowa: toco).

SafetyNet: True, działają płatności Google Pay.

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_MINote10LITE_V12.5.1.0.RFNMIXM_v12-11.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

15 godzin temu, Trebron213 napisał:

mrosi czy Tobie udało się zainstalować ten ROM? Jeśli tak to w jaki sposób?

Tak. Normalnie, przez TWRP. TWRP funkcjonuje już od dłuższego czasu.

Dwa pytania.
Płatności zbliżeniowe działają tak jak na poprzedniej wersji? Znaczy nie trzeba nic kombinować z magiskiem?

Drugie pytanie.
Mrosi instalowałeś z pełnym wipe czy da radę bez? Mam poprzednią wersję czyli 12.1.4.

2 godziny temu, Marrik napisał:

Dwa pytania:

1. Działają bez Magiska. Po instalacji ROMu normalnie dodałem kartę płatniczą i ją zweryfikowałem. To telefon żony, więc po raz pierwszy dodawała kartę.

2. Aktualizacja z wersji 12.1.4 przez TWRP, bez czyszczenia czy formatów. Wszystko hula.

• Like 1

Zainstalowane, działa bardzo dobrze. Na pierwszy rzut oka kilka zmian wizualnych w ustawieniach. Zmiana animacji odblokowania i ładowania. Większość motywów które miałem nie działa w aplikacji telefonu i SMS.
Aktualizacja zabezpieczeń z 1 maja.

A co masz teraz wgrane na telefonie? Jeśli globala to najprawdopodobniej musisz odblokować bootloader najpierw. Na forum jest poradnik co i jak i radzę by się z nim bardzo dokładnie zapoznać.

Która wersja TWRP sprawnie to zainstaluje? 

/edit Moja starsza już wersja TWRP dała radę ;) Rom chodzi i śmiga jak szalony. Polecam, przesiadłem się z 12.0.3eu i było warto 

Edited by Smasze

• 1 month later...

Takie szybkie pytanie.
Jakimś cudem udało mi się włączyć dzielony ekran zamiast pływających okien, ale za .... nie mogę tego powtórzyć.
Podpowie ktoś jak to włączyć?