Skocz do zawartości

Windows 10 - dyskusja


krzysztof1506

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś może dostęp do Windows 10 dla xiaomi mi 4? Ciekawy jestem jak to chodzi o czy warto spróbować.

 

Info:

 

http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=118192&highlight=windows%2B10

 

Zapisy:

 

http://www.sojump.com/jq/4752507.aspx

 

Edytuj > Użyj pełnego edytora

 

Panie dyrektorze, o tym edytorze to warto już w pierwszej odpowiedzi wklejać. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Windows był szary to chociaż można było tapetę ustawić a tutaj nawet tego nie widzę, wszystko przeslaniaja jakieś kafelki.

 

Uhum. Stivo Balmeru jak jeszcze rządził Majkrosoftem wezwał kiedyś robotników, żeby mu zdarli w domu linoleum i pokryli wszystko złotem. Szef ekipy podrapał się po głowie, powiedział, że to pomysł równie głupi co sam Stivo i zaproponował kafelki. Uwinęli się szybko, a Stiviemu się to tak spodobało, że zarządził wpakowanie kafelek wszedzie gdzie się da, a zwłaszcza na ekran Windy.

 

...i tak powstało czokapik. :cool:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, nieładnie rzecz gustu.

 

Podobnie jak w przypadku praw Godwina, Murphyego, czy Batteridge'a, tak i "de gustibus" jest jedynie obserwacją, a nie ostatecznym argumentem ucinającym dalszą dyskusję. Jesteśmy ludźmi: dążenie do perfekcji mamy we krwi, a ocenianie jest niezbędnym składnikiem tego procesu. :cool:

 

I ze względu na to: Windy są brzydkie, fu! :mrgreen:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak zostaje przy swojej wersji. Dla mnie wygląd jest drugorzędny, liczy się wydajność płynność i funkcjonalność. Dlatego też chętnie sprawdzam wszystkie nowości, szczególnie, że nie trzeba kupować nowego sprzętu. Dostępność tego softu jest mocno ograniczona bo nigdzie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dotarł ktoś do wersji preview? Ze swojej strony chętnie bym zobaczył jak sprawuje się wm 10 na mi4 po przekonaniu się że nie spartolili sprawy z wersją na pc i tablety

45marcin win 10 w wersji beta był milion razy lepszy niż obecnie wiem bo miałem bete i niestety mam teraz

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Mowa oczywiście o wersji PC

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego 

 

45marcin win 10 w wersji beta był milion razy lepszy niż obecnie wiem bo miałem bete i niestety mam teraz

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka
Mowa oczywiście o wersji PC

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

 

Dlatego dalej na pc i tablecie jestem w insider preview :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

jakos nie wierze zeby mial byc tylko hinski jezyk. Wersje testowe byly tylko dla nich bo mogli zglaszac sie osoniscie do siedziby firmy odpowiedzialnej za ten projekt ale po oficjalnym puszczemiu w swiat to aktualizacje beda pewnie prosto od ms i nie wierze ze mogliby puscic system ktory ma tylko jeden jezyk :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jeden nie, ale wątpię żeby tam był polski...
gdzieś też mi się obiło o uszy, ze będzie to wersja technical preview.

a tu o ograniczonej liczbie użytkowników (nie wiem ile w tym prawdy, ale skądś tę informację ktoś wziął):

http://kamilzawislak.komorkomania.pl/30573,hugo-barra-precyzuje-warunki-wspolpracy-xiaomi-z-microsoftem

Czuję, że i tak po instalce tego windowsa, wszyscy i tak będą szybko wracać do MIUI :)
Nie wiem jak w WP10, ale w 8.1, nie ma nawet tak prostej funkcji używania telefonu jako modem USB po kablu...

Edytowane przez lg4xhd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie  ma  czym sie  ekscytowac   to  pewnie   Shiet    ja  bym  wolal aby  mozna bylo  zaistalowac na naszych  sluchawkach  Sailfish  os   :razz: o nawet jest  juz   na   1s     http://forum.xda-developers.com/redmi-1s/development/wip-gnu-linux-sailfish-os-1-1-6-t3204352

Edytowane przez skay77
,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się rozczulać nad platformą Windows 10 Mobile. Ten system będzie jedynie ciekawostką dla telefonów standardowo działających na systemie Android. Rewolucyjnych zmian w stosunku do 8.1 nie ma, zaś jeśli chodzi o aplikacje, to cały czas jest to samo. Pełno zamienników albo wersji beta, z czego większość w ogóle nie aktualizowana.

Aktualnie, nawet na nowych Lumiach 950/XL instalowany jest ostatni build dostępny również w ramach projektu Windows Insider. Użytkownicy skarżą się na częste błędy, crashe, czy niemożność dotarcia do niektórych funkcji. Ja ze swoją Lumią 1520 musiałem wrócić do 8.1 z powodu dość ociężałej przeglądarki Edge, a w sklepie zamienników prawie żadnych. Kolega zaś na swojej Lumii 930 nie może dodać nowych kontaktów, a więc może to i dobrze, że nie udostępniono jeszcze ROM'u dla Xiaomi Mi4, bo to ciągle betasoft ;)

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...