Skocz do zawartości

Windows 10 - dyskusja


krzysztof1506

Rekomendowane odpowiedzi

da się zainstalowac win10 po przejsciu na 6.0 ale w ostatni poniedzialek jak chciałem przejsc czysto w win10 na 6.0 to mi netbook pod windowsem 10 wywalił błąd i zalatwił mi moją mi4 na amen :sad: wiec uwazajcie a najlepiej nie kombinowac i siedziec na miui.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda to słyszeć Marcin.

Zobaczymy czy Xiaomi dalej jest zainteresowane Windows 10 przy premierze mi5 ;)

 Wciąż mam iskierkie nadziei że Microsoft przyspieszy tempa z tym mobile 10, zawsze to jakaś alternatywa. W innym przypadku zostaje tylko przejście na drogiego iphone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pojawił się nowy build systemu Windows 10 Mobile, tym razem z gałęzi Redstone. Ten 'exclusive' dostępny jest wyłącznie dla urządzeń Lumia 950 XL, 950, 650, 550 i... Mi4 :) Grubo zastanawiam się nad instalacją, tylko obawiam się problemów powrotnych do Androida. Zainteresowanym polecam.

Edytowane przez dave
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemów być nie powinno, ale ciekawi mnie inna sprawa. Czy z Marshmallowem nie będzie problemów i tą jego jedną partycją? Jak mniemam stosowane wcześniej metody były dostosowane do KitKata i jego dwóch partycji - no chyba, że nie? Jeśli faktycznie nie i nie stanowi to różnicy to może sam kiedyś przetestuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miałem przez chwilę zainstalowany na mi4 lte i właśnie z polskim  miałem problem. Po pobraniu paczki pl było częściowo tłumaczone. Najlepsze że z każdą próbą usuwania i na nowo instalowania paczki pl dalej częściowo tylko inaczej. Raz kafle, raz menu, raz pół na pół x/ Nie wiem dlaczego, ale na youtube widziałem filmiki z pełnym tłumaczeniem, więc może coś u mnie było nie tak. Wiadomo, wersja insider, oczywiście, wszystko było najaktualniejsze. Ale długo się nie bawiłem. Ot tak na próbę. Wróciłem na miui (sMiui dokładnie) =]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja nigdy nie miałem ,nie ukrywam win na tablecie nie wspominając o słuchawce i sporadycznie używam na lapku 😂 każdy się po co ja kupiłem łapka drogiego i nie gram albo nie korzystam z winshietu to im odpowiadam każdy ma jakieś fanaberie i zboczenia 😂

wyciosane z RN3P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Ja mam od jakiegoś czasu 10kę na MI4 i bardzo fajnie działa, zdecydowanie lepiej niż na Lumii 630 i 535 z którymi mam styczność. W porównaniu z Androidem masz więcej dostępnego ramu. Po dzisiejszej aktualizacji zauważyłem pewne problemy z odbieraniem telefonu, nie zawsze mogę to zrobić, chyba że wyłączę ekran i włączę jeszcze raz. Najbardziej co mnie denerwuje to brak multitaskingu. Jedynie apka od muzyki działa w tle, endomondo, facebook już nie niestety, może to kiedyś poprawią. Zastanawiam się nad powrotem do Andka w weekend, więc jak zrobię to, to mogę opisać czy jakieś problemy się pojawiły czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
5 godzin temu, heolix napisał:

Ja tęsknię za jedną rzeczą korzystając z androida, mianowicie z klawiatury :) Według mnie najlepsza klawiatura(przynajmniej jak korzystałem z wp 8.1)

To czemu nie zainstalujesz sobie innej klawiatury? W miui chyba jest nozliwosc wyboru klawiatury? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To ja mam pytanie do posiadaczy Win 10. Jak jest z aplikacjami od Microsoftu? Chodzi mi głównie o mapy i nawigację. Czy są dostępne i czy można je aktualizować? Pytam, bo właśnie z nich głównie korzystam i zastanawiam się, jak jest ze wsparciem na Xiaomi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, geckon napisał:

To ja mam pytanie do posiadaczy Win 10. Jak jest z aplikacjami od Microsoftu? Chodzi mi głównie o mapy i nawigację. Czy są dostępne i czy można je aktualizować? Pytam, bo właśnie z nich głównie korzystam i zastanawiam się, jak jest ze wsparciem na Xiaomi.

@slimdick odpowiedz koledze, wiem ze uzywasz win 10 ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, kamillm napisał:

@slimdick odpowiedz koledze, wiem ze uzywasz win 10 ;]

Korzystam oczywiście na Laptopie z WIN 10 ale nie posiadam MI4 z wgranym windows i nie będę się wypowiadał w tej kwestii. Mogę jedynie odesłać na to forum i tam powinien znaleźć odpowiedź. WindowsMania.pl

Edytowane przez slimdick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, geckon napisał:

To ja mam pytanie do posiadaczy Win 10. Jak jest z aplikacjami od Microsoftu? Chodzi mi głównie o mapy i nawigację. Czy są dostępne i czy można je aktualizować? Pytam, bo właśnie z nich głównie korzystam i zastanawiam się, jak jest ze wsparciem na Xiaomi.

Przecież Here jest ogólnie darmowe i można zainstalować nawet na androidzie, więc z wgranym Win10 raczej nie powinno być problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...