Skocz do zawartości

Xiaomi Airpurifier Mi 3C


newzeland3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Oczyszczacz nie reaguje na zmianę powierzchni w aplikacji Xiaomi Home w trybie Ulubione. W aplikacji powierzchnię pomieszczenia regulować można nadal, nie ma to jednak wpływu na zwiększenie/zmniejszenie obrotów silnika oczyszczacza - tak jakby nie było to przekazywane do niego. Wszystko inne działa poprawnie. Aplikacje usuwałem, urządzenie odłączałem, usuwałem z aplikacji, problem pozostał. Macie jakiś pomysł?

Pozdrawiam

Edytowane przez newzeland3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam problem, w trybie ręcznym pomimo przesunięcia suwaka nie ma to wpływu na prędkość wentylatora - cały czas praca na pełnej prędkości. Tryb auto i nocny wydaje się być ok. Próbowałem zainstalować aplikacje w starszych wersjach ale to nie pomaga. Aktualna wersja Xiaomi Home 6.4.701,   oprogramowanie sprzętowe 2.0.8.0006.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zoltar01 napisał:

Ten sam problem, w trybie ręcznym pomimo przesunięcia suwaka nie ma to wpływu na prędkość wentylatora - cały czas praca na pełnej prędkości. Tryb auto i nocny wydaje się być ok. Próbowałem zainstalować aplikacje w starszych wersjach ale to nie pomaga. Aktualna wersja Xiaomi Home 6.4.701,   oprogramowanie sprzętowe 2.0.8.0006.

Wersja Xiaomi Home 6.5.700, oprogramowanie sprzętowe 2.0.8.0006. Widać problem z oprogramowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem z chmura. mod + podmiana plugina na rpc lub zmiana obrotow przez automatyzacje dopoki nie naprawia.

https://www.kapiba.ru/2017/11/mi-home.html

/Android/data/com.xiaomi.smarthome/files/plugin/install/rn/1002599/1016890/android/main.bundle

main.bundle

Edytowane przez rezmus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie problem "rozwiązany". Objaw występuje gdy użyłem automatycznego logowania poprzez konto google. Po założeniu konta ręcznie i pełnej aktywacji w xiaomi.com wszystko śmiga - pełna funkcjonalość.

Przy logowaniu google, oprócz prędkości wiatraka jest jeszcze jeden bug : zmiana intensywności wyświetlacza - z poziomu aplikacji nie można go wyłączyć, działa tylko jaśniej/ciemniej. Po użyciu konta założonego ręcznie wszystko działa. 

Tak poza tematem podobny problem miałem dla kilku urządzeń IoT i SmartLive - część funkcji nie działała w pewnych urządzeniach.

---------------

Temat z logowaniem google zweryfikowałem jeszcze na innym telefonie i innym koncie - ten sam efekt. Czyli problem z uprawnieniami w chmurze w połączeniu z uproszczonym logowaniem. 

Edytowane przez Zoltar01
aktualizacja informacji
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Zoltar01 napisał:

U mnie problem "rozwiązany". Objaw występuje gdy użyłem automatycznego logowania poprzez konto google. Po założeniu konta ręcznie i pełnej aktywacji w xiaomi.com wszystko śmiga - pełna funkcjonalość.

Przy logowaniu google, oprócz prędkości wiatraka jest jeszcze jeden bug : zmiana intensywności wyświetlacza - z poziomu aplikacji nie można go wyłączyć, działa tylko jaśniej/ciemniej. Po użyciu konta założonego ręcznie wszystko działa. 

Tak poza tematem podobny problem miałem dla kilku urządzeń IoT i SmartLive - część funkcji nie działała w pewnych urządzeniach.

---------------

Temat z logowaniem google zweryfikowałem jeszcze na innym telefonie i innym koncie - ten sam efekt. Czyli problem z uprawnieniami w chmurze w połączeniu z uproszczonym logowaniem. 

Dzięki za info, później sprawdzę u siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2021 o 18:04, Zoltar01 napisał:

U mnie problem "rozwiązany". Objaw występuje gdy użyłem automatycznego logowania poprzez konto google. Po założeniu konta ręcznie i pełnej aktywacji w xiaomi.com wszystko śmiga - pełna funkcjonalość.

Przy logowaniu google, oprócz prędkości wiatraka jest jeszcze jeden bug : zmiana intensywności wyświetlacza - z poziomu aplikacji nie można go wyłączyć, działa tylko jaśniej/ciemniej. Po użyciu konta założonego ręcznie wszystko działa. 

Tak poza tematem podobny problem miałem dla kilku urządzeń IoT i SmartLive - część funkcji nie działała w pewnych urządzeniach.

---------------

Temat z logowaniem google zweryfikowałem jeszcze na innym telefonie i innym koncie - ten sam efekt. Czyli problem z uprawnieniami w chmurze w połączeniu z uproszczonym logowaniem. 

Zrobiłem tak jak pisałeś...ręczne logowanie. Problem rozwiązany. Dzięki za pomoc.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...