Skocz do zawartości
  • 0

Telefon do nagrywania rozmów za ok. 1000zł


alamakota703

Pytanie

Czołem,

poszukuję telefonu, który zastąpi mój wysłużony Redmi Note 3 PRO. Najistotniejsze jest dla mnie by telefon miał dostępną opcję nagrywania rozmów (ewentualnie żeby istniała już możliwość wgrania ROMu, który by na to pozwalał). 

Czy Redmi Note 10 albo 10 PRO byłyby dobrym wyborem?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Przecież za nagrywanie odpowiada apka a nie telefon.
Nowe Xiaomi w wersji global ma apke od Googla która nie ma nagrywania. Trzeba będzie zainstalować inna aplikacje żeby nagrywanie działało. Ewentualnie instalacja rom-u miui.eu lub Indonezja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dnia 21.05.2021 o 23:26, michalm83 napisał:

Przecież za nagrywanie odpowiada apka a nie telefon.
Nowe Xiaomi w wersji global ma apke od Googla która nie ma nagrywania. Trzeba będzie zainstalować inna aplikacje żeby nagrywanie działało. Ewentualnie instalacja rom-u miui.eu lub Indonezja

To wiem, chodzi mi o to by kupić telefon który na pewno będę mógł przeinstalować na soft taki który wspierał będzie nagrywanie. Stąd wolę zapytać niż kupić coś co nie ma odpowiedniego softu albo ma problematyczny procesor czy coś.

 

19 godzin temu, greypl napisał:

hej

a nie ma dostępnej innej wersji niż global np na ali? 

Wydaje mi się że wszędzie sprzedają wersję global. Raczej zamawialbym z Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dnia 21.05.2021 o 23:26, michalm83 napisał:

Przecież za nagrywanie odpowiada apka a nie telefon.
Nowe Xiaomi w wersji global ma apke od Googla która nie ma nagrywania. Trzeba będzie zainstalować inna aplikacje żeby nagrywanie działało. Ewentualnie instalacja rom-u miui.eu lub Indonezja

Hej 

Niby teoretycznie tak .... 

ale w praktyce już nie tak łatwo ...

już wgrałem okolo 10 aplikacji i niby działają poprawianie a żaden nie rejestruje dźwięku akurat w telefonie samsung a20e a w moim starym redmi 4x od razu ta funkcja była w dialerze podczas rozmowy 

Edytowane przez greypl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Szczerze to miałem na poco jakąś apke i miała funkcję nagrywania ale tego nie testowałem.
Zainstalowałem ROM miui indonesia i mam spokój.
Na wersjach global i EEA są apki od Googla i nagrywanie na 100 nie działa. Takie uroku UE
Może najprościej by było kupić telefon jaki Ci pasuje i wrzucić ROM miui.eu lub Indonezja o czym pisałem.

Jeśli chcesz przeinstalować ROM to bierz telefon z procesorem snapdragona bo mediateki podobno łatwo uwalić.
A czy do redmi note 10 czy mi11 nie ma znaczenia. Praktycznie każdy model ma wersję ROM miui.eu lub Indonezja

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, michalm83 napisał:

Szczerze to miałem na poco jakąś apke i miała funkcję nagrywania ale tego nie testowałem.
Zainstalowałem ROM miui indonesia i mam spokój.
Na wersjach global i EEA są apki od Googla i nagrywanie na 100 nie działa. Takie uroku UE
Może najprościej by było kupić telefon jaki Ci pasuje i wrzucić ROM miui.eu lub Indonezja o czym pisałem.

Jeśli chcesz przeinstalować ROM to bierz telefon z procesorem snapdragona bo mediateki podobno łatwo uwalić.
A czy do redmi note 10 czy mi11 nie ma znaczenia. Praktycznie każdy model ma wersję ROM miui.eu lub Indonezja

Dzięki:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...