Skocz do zawartości

Jak odblokować bootloader, zmienić chińskie twrp, przejść safetynet?


darer77

Rekomendowane odpowiedzi

Od początku: 

tel po vipe data uruchamiał się tylko do twrp.

zrobiłem vipe data i system

wgrałem przez fastboot chiński soft dipper_images_V12.0.4.0.QEACNXM_20210304.0000.00_10.0_cn_0987a7322b

tel się uruchamia tylko w języku chińskim, twrp chińskie a bootloader pokazuje, że jest ZABLOKOWANY!!! nie wiem czy zablokował się sam czy zapomniałem przestawić w ustawieniach ale jest zablokowany i nie mogę nic wgrać. Teraz ściągam różne softy GLOBAL niby stock więc powinien się wgrać nawet na zablokowany ale nie idzie i ciągle mam błąd  w Miflash :FAILED : erase is not allowed in Lock State.

Próbowałem odblokować z powrotem bootloader ale wyskakuje błąd bo mam się zalogować w MIUI tylko jak jak tam wszystko po chińsku. Da się coś wgrać na mi 8 z zablokowanym BL jakiś global teraz? jaki? Gdzie go szukać bo ja mam już z 6 ściągniętych i ciągle mam erase is not allowed in Lock State.

Help!

Edytowane przez darer77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walczyłem wczoraj do 3 rano ale zrobiłem płatności . Mam teraz niestety (bo wolę miuipolska) Global dipper_global_images_V12.0.2.0.QEAMIXM_20201113.0000.00_10.0_global_b450e91e17 bo po wgraniu na chiński dipper_images_V12.0.4.0.QEACNXM_20210304.0000.00_10.0_cn_0987a7322b romu miuipolska system restartował sie ciągle do TWRP (pojawiało się na chwilę logo miui i restart do twrp). Po wgraniu romu global nie działały płatności więc zablokowałem bootloader co ucegliło Mi8 :lol: i musiałem odblokowywać BL. wgrywać chiński rom, twrp a później global, zrótowałem magiskiem i dodałem moduł SAFETYNET-FIX-v1.0.2 (ANDROID 10) ze strony https://droidholic.com/safetynet-cts-profile-failed-fix/ no i teraz wszystko działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • darer77 zmienił(a) tytuł na Jak odblokować bootloader, zmienić chińskie twrp, przejść safetynet?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...