Skocz do zawartości

Smart Tube Next - filmy przestaly się odtwarzać


Kris-PL

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry

Przegladalem sobie Youtube w apce Smart Next Tube na MiBoxie - filmy normalnie sie odtwarzaly i 10 minut temu bez powodu przestaly - nie ma zadnego bledu, po prostu czarny ekran i widac tylko przyciski i pasek odtwarzania.

Co się znowu stalo? Jest dokladnie ten sam problem jak z poprzednikiem apki - jednego dnia nagle po prostu stalo się to samo i koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdazylem sprawdzic ktora to byla wersja - chyba od 11 sie zaczynala. Zaczalem probowac roznych kombinacji i sprawdzac inne apki Youtube.

Ogolnie to Smart Youtube TV jako jedyny mi w tym momencie działa ale tam dalej jest ten wylew z filmikami gdy sie przewija do dołu.

Pobralem najnowsza wersje Smart Tube Next z Githuba ale wyskakiwal jakis blad podczas proby update'u / instalacji - odinstalowalem z MiBoxa i dalej to samo ...

 

 

Edytowane przez Kris-PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YT coś ostro miesza w tym tygodniu. Na innym forum czytałem, że komuś na Google Chrome przestało działać i musiał czyścić ciasteczka.

Mi jakieś dwa dni temu też ta apka przestała działać. Ale była aktualizacja do wersji 11.18, po której ruszyło.

Teraz widzę jest już wersja 11.21 z opisem "Playback fix". Także radzę pilnować aktualnej wersji, nawet jak nie wyskakuje powiadomienie z aktualizacją to wyszukiwać ręcznie w ustawieniach.

Edytowane przez @GUTEK@
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos bardzo dziwnego sie stało - pobrałem różne wersje Smart Tube Next i przy kazdej z nich podczas instalacji wyskakuje mi dokladnie taki błąd - "Install Fail. Please recheck the device and try again, error code: (10)".

Wczesniej te 2 miesiace temu ta apka zainstalowala sie i dzialala normalnie do dziś.

----

EDIT (17:53):

Własnie teraz znalazlem na oficjalnej stronie aplikacji w "issues" dokladnie ten sam problem co u mnie - filmy nie sa odtwarzane, czarny ekran i widac jedynie pasek i play:

https://github.com/yuliskov/SmartTubeNext/issues/627

Wpis sprzed 12 godzin, ludzie sie po kolei dopisuja, ze maja ten sam problem - tak jak juz Gutek wspomniał cos Youtube zamieszał.

Wyskoczylo mi tez powiadomienie w Smart Tube Next o aktualizacji ale nie mogę jej przeprowadzić poniewaz pojawia sie wlasnie ten problem z numerem 10 w nawiasie, ktory opisalem na poczatku posta.

Edytowane przez Kris-PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Próbuję, próbuję i w kółko to samo - brak możliwości instalacji aktualizacji w SmartTubeNext:

"Install Fail

Please recheck the device and try again, error code: (10)"

Szukałem w sieci i nic o tym nie ma. O co tutaj chodzi? Strasznie mnie to irytuje.

Smart YouTube TV zaczął na szczeście z powrotem działać jakis czas temu. Jednak nie ma tam mozliwosci zmiany opcji odtwarzania (powtarzanie caly czas, po kolei itd.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...