Skocz do zawartości

Kupno mi4 LTE ( black)


ToxXx

Rekomendowane odpowiedzi

Xiaomiforsale.com - oryginalne, z Czech, tania przesyłka.

Z Polski: sklepxiaomi.pl

Jeden i drugi to reseller ibuygou. Zawsze możesz znaleźć tańsze ale tu masz pewność, gwarancję i dobrą opinię.

I następnym razem poszukaj trochę na forum bo wszystkie sklepy są opisane...

Ps. Czarnych już nie ma lub są jakieś niedobitki. Ostatnio któryś z tych sklepów wypuścił czarnego mi4 ale wersję z 2 gb ram więc zwróć na to uwagę.

Edytowane przez squirrelkuss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum przeglądałem. 

Ale jak wiadomo wszystko szybko się zmienia więc chciałem aktualne info ;)

A jesli chodzi o wersje LTE, zauważyłem, że są czasami dostępne dwie FDD i TD, którą wersje lepiej wybierać?

 

Nie mozesz wybrac, w Polsce LTE dziala tylko jako FDD.

TD w Chinach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie istnieje wersja 64GB LTE. 

Aktualnie jedyne modele jakie są dostepne u producenta to:

Mi4 16GB LTE 2GB Ram (czarny i biały)

Mi4 16GB wcdma 3GB Ram (czarny i biały)

 

Sprzedawcy jeszcze mają na stanie do wyczerpania zapasów Mi4 16GB LTE biały i być może 64GB wcdma biały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, mam pytanie - na stronie xiaomiforsale widnieje wiadomosc, ze istnieje xiaomi mi4 lte, 3gb ram, 16gb rom wersja black tylko, ze jest dostepna w chinach a z tego co kolega wyzej pisze czarna wersja lte istnieje tylko z 2gb ram lub 3gb ram, ale bez lte - to w koncu jak to jest? Moze ktos powiedziec jesli jest jak kolega wyzej pisal, ktora wersja bedzie lepsza? Gdzies nawet na tym forum ktos pisal, ze niby wersje bez lte maja felerne ekrany - nie wiem czy to bzdura dlatego pytam... Chce kupic ten tel. Ale xiaomiforsale nie odpowiada na meile...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sie zgadza, nie boje sie FB po prostu nie lubie tego typu serwisow tym bardziej, ze wiekszosc ludzi uzaleznia od tego wszystko... Idziesz do sklepu to zeby dostac rabat musisz polubic sklep na FB, idziesz do kina w reklamacj znow FB, wlasciwie gdzie sie nie ruszysz jest FB, juz moje pokolenie ma problem z rozmowa w 4 oczy a z pisaniem na FB nie, jest z reszta wiele powodow dla ktoryxh takiego konta nie mam i nie chce miec:) ale dzieki za pomoc, na cale szczescie na mail odpisali wiec jakos dam rade:) poczytam jeszcze opinie o mi4 i jesli niedlugo nie pojawi sie cos lepszego ani nie znajde jakis mocno zniechecajacych informacji to pewnie bedzie to moj nastepny telefon. Choc dylemat mam czy 2gb ram z lte czy 3gb z wcdma. Bo w gre wchodzi tylko wersja black.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zeby rozwiac swoje watpliwosci mam jeszcze jedno pytanie - czy gwarancja z xiaomiforsale jest tez gearancja producenta i mozna na podstawie zakupu u nich wyslac telefon do Chin do orginalnego serwisu czy tylko do Acida? Nie zebym mial cos przeciw acidowi, po prostu wolalbym miec ewentualna naprawe przez autoryzowany serwis. Buriza z tego co widzialem gwarancje zalatwia tylko wlasnie w Chinach, tylko jest jedno "ale" o ile ja wysle z Polski do chin telefon i nie bedzie problemow z clem itp to jak to wyglada gdy sprzet zostanie naprawiony i odeslany do mnie - znow moga vat czy clo policzyc? Wubaczcie, ale nie znam sie na tym a nie chcialbym niemilej niespodzianki, jesli to co napisalem powinno znalezc sie w innym miejscu bardzo prosze moderatora o przeniesienie tego posta. I ostatnie pytanie ile maxymalnie moge zaplacic za clo i vat zakladajac, ze u Buriza mi4 3gb kosztuje 949zl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choc dylemat mam czy 2gb ram z lte czy 3gb z wcdma.

 

 

Bierz 3GB. Też miałem dylemat, wybrałem trójke i dobrze zrobiłem. Przyznam szczerze, że MIUI troszeczkę pożera tego ramu i z tego co zauważyłem, to 2GB RAM mogłoby być dla mnie czasami za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O taką odpowiedź mi chodziło, dzięki śliczne kolego :) Teraz mam tylko dylemat skąd kupić i jak z tą ewentualną (nie daj Boże) gwarancją... 

 

Mocno awaryjne są te telefony? Obecnie mam redmi 2 2gb i jak narazie odpukać jestem mega pozytywnie zaskoczony telefonem bo działa lepiej niż mój poprzedni LG G2...

Edytowane przez robercuss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sklepu, to już wybór należy do Ciebie. XON/ Buriza z forum, albo xiaomiforsale, ale tam musiałbyś wcześniej zapytać się, kiedy będzie dostawa i wysyłka.

Co do awaryjności, to możesz zajrzeć chyba tutaj: http://miuipolska.pl/forum/forum/91-problemy-techniczne/. Osobiście przed kupnem też to sprawdzałem i doszedłem do wniosku, że zakup z pewnego źródła, zapewnia też mniejszą szansę na awarię. Oczywiście pomijam zbite szybki, bo to akurat w 90% przypadków jest tylko i wyłącznie wina użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...