Jump to content

Asystent google samoczynnie uruchamia się podczas używania telefonu - serwis


Recommended Posts

Temat samoczynnego odpalania asystenta google był już poruszany (https://miuipolska.pl/forum/topic/47838-asystent-google-samoczynnie-uruchamia-się-podczas-uzywania-telefonu/.  W moim przypadku występuje wyłącznie w trybie "dane komórkowe" w przypadku połączenia z siecią przez Wi-Fi siedzi grzecznie. Po wykorzystaniu wszystkich sugestii z forum (wyłączenie przycisku, przywrócenie ustawień fabrycznych, aktualizacja oprogramowania itd.) wysłałem telefon do serwisu Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. Telefon ma drobne (nie przeszkadzające mi pęknięcie przy krawędzi ekranu pod folią zabezpieczającą). W zgłoszeniu serwisowym napisałem: 

Samoistne włączania się asystenta google. Występuje wyłącznie przy danych mobilnych (nie występuje przy korzystaniu z wi-fi). Asystent włącza się po kilku sekundach od uruchomienia danych mobilnych i uruchamia się w pętli (po zamknięciu, natychmiast uruchamia się ponownie). Nie pomogło przywrócenie ustawień fabrycznych ani aktualizacja oprogramowania. Usterka pojawia się wyłącznie przy korzystaniu z danych mobilnych.

W informacji o kosztach naprawy jest wyłącznie o wymianie uszkodzonego wyświetlacza,

 Wyszczególnienie 

  PLN netto  

  PLN brutto  

Mi 9 / MODUŁ WYŚWIETLACZA black / XIAOMI

428.35

526.87

     

Transport

14.63

18.00

     

Usługa

56.91

70.00

     

Razem

499.89

614.87

... nic o zgłoszonym problemie. Dlatego zadzwoniłem do serwisu.  Tam padła sugestia, że najpierw należy wymienić wyświetlacz, a potem.... nic pewnego.

Stąd pytanie do pechowych użytkowników M 9 walczących z asystentem google. Czy też macie/mięliście pęknięte ekrany? Czy da się powiązać asystenta z uszkodzeniem ekranu?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...