Jump to content

sklepxiaomi.pl - Nowy sklep Xiaomi w Polsce

Recommended Posts

Witam!

Przed chwilą ibuygou.com na swoim oficjalnym "fanpejdżu" ogłosiło otwarcie nowego sklepu Xiaomi w Polsce.

We're glad to introduce our distributor, http://sklepxiaomi.pl, our exclusive sales partner in Poland. Let's give a warm welcome to sklepXIAOMI. Emotikon smile

Thanks,
ibuygou.com team

http://sklepxiaomi.pl/

Ceny jednakże są bardzo mocno zaporowe ... taniej wychodzi kupno na XFS lub ibuygou. Przykładowo MiBand na XFS kosztuje 78 zł + 17 zł przesyłka, a na Sklep Xiaomi 129 zł! nie wliczając w to przesyłki.

Co sądzicie o nowym sklepie?

A czy sprzęt zakupiony na XFS i ibuygou będzie mógł być serwisowany w Polsce za pośrednictwem sklepxiaomi.pl ?

Nie będzie. Chyba ze pogwarancyjnie i platnie

Edited by Accessories 4 You

No to lipa, bo skoro kupimy coś na ibuygou którego partnerem jest właśnie sklepxiaomi to powinni bezproblemowo załatwiać gwarancje.

Jak sam zauwazyles to jest partner = bierze od IBG sprzet i moze poslugiwac sie logotypem ale to jest osobna firma i daje gwarancje na to co sama sprzeda.

Gdyby to byl oddział / filia to można by bylo u nich zalatwiac gwarancje.

Zle podchodzisz do slowa partner.

Serwis jest u mnie i każdy sklep może lub będzie to robić. Co innego tak zwana gwarancja. To decyzja sklepu bo to oni ponoszą koszty. Ja naprawiam co dostane i za co zostanie zapłacone.

Wysłane z MI Note

Jak sam zauwazyles to jest partner = bierze od IBG sprzet i moze poslugiwac sie logotypem ale to jest osobna firma i daje gwarancje na to co sama sprzeda.

Gdyby to byl oddział / filia to można by bylo u nich zalatwiac gwarancje.

Zle podchodzisz do slowa partner.

Akurat sklepXiaomi.pl też chce ze mną serwisowac. Nawet zamowia kuriera do klienta.

Wysłane z MI Note

Docelowa grupa klientów jest inna. Te telefony kupują także grupy ludzi np pracowników firm, firmy a kiedyś może i duże sieci. Są tacy co nie umieją kupić w Chinach, gadać po angielsku. Cena wyższa ale support jako tako lepszy.

Wysłane z MI Note

Nie będzie. Chyba ze pogwarancyjnie i platnie

Będzie. Zależy co rozumieć przez serwis. Gwarancji może udzielić sklep i serwisowac we Wrocławiu.

Wysłane z MI Note

Witam!

Przed chwilą ibuygou.com na swoim oficjalnym "fanpejdżu" ogłosiło otwarcie nowego sklepu Xiaomi w Polsce.

Ceny jednakże są bardzo mocno zaporowe ... taniej wychodzi kupno na XFS lub ibuygou. Przykładowo MiBand na XFS kosztuje 78 zł + 17 zł przesyłka, a na Sklep Xiaomi 129 zł! nie wliczając w to przesyłki.

Od kilku dni mam już towar zakupiony w tym sklepie. Na tej podstawie mogę napisać, że są rzetelni (komuś nawet chciało się o 3 w nocy wpychać przesyłkę do paczkomatu). Nie ma problemu w nawiązywaniu z nimi kontaktu. Sklep działa odrobinę dłużej niż wynikało to by z ogłoszenia iBuygou. Ceny faktycznie są wyższe, ale pozbawione "granicznego stresu". Na marginesie, wagę kupiłem po bardzo atrakcyjnej cenie. 

Oczywistym jest, że ceny będą wyższe, ponieważ jest to pośrednik pośrednika (ibuygou). Łańcuch wygląda w następujący sposób: 1. Producent (Xiaomi)--->2. Pośrednik nr.1 (ibuygou)--->3. Pośrednik nr.2 (opisywany sklep)---> 4. Klient.

Po drugie i najważniejsze - ceny ZAWSZE będą wyższe niż zakupu od pośrednika w Chinach, ponieważ legalna firma w Europie (wystawiająca paragon/fakturę) musi opłacić szereg podatków oraz ponosi multum innych kosztów. Więc nie bardzo rozumiem rozczarowanie osób przez "zaporowe ceny". Nie wiem czego co niektórzy się spodziewali.

Edited by Buriza

• 3 months later...
  • 2 weeks later...

Witam!

Nie jest nowy ponad pół roku temu kupiłem u nich słuchawki piston2 i mikey'a i jestem mega zadowolony towar oryginalny szybką dostawa ostatnio brałem flipcase 'a do mi4 i szklo ceny mają owszem zaporowe. Ale towar 100% jak do tej pory.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Nie jest nowy ponad pół roku temu kupiłem u nich słuchawki piston2 i mikey'a i jestem mega zadowolony towar oryginalny szybką dostawa ostatnio brałem flipcase 'a do mi4 i szklo ceny mają owszem zaporowe. Ale towar 100% jak do tej pory.

Czemu cytujesz post z 1 Czerwca? Odpowiedzi padły już bardzo dawno, a Ty to odkopujesz...

Przepraszam nie zobaczyłem daty i zorientowałem się dopiero po wyslaniu

Nic nie szkodzi :-) Tylko się trochę zdziwiłem heh

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...