Jump to content

Powrot do aplikacji MIUI zamiast Googlowskich

sasco84
 Share

Recommended Posts

Czesc. Mam nadzieje, ze w dobrym dziale pisze. Mianowicie od zakupu mojego redmi note 10 chodze wkurzony, bo okazuje sie, ze Xiaomi zrezygnowalo ze sprawdzonych swoich rozwiazan, na rzecz tych od googla (m.in. apka obslugujaca telefon, kontakty, wiadomosci), ktore mnie nieziemnsko irytuja, gdyz nawet ikony tych apek nie daja sie zmienic stosujac inne motywy, nawet te systemowe! Gdybym wiedzial o tym wczesniej, raczej bym nie kupil ponownie telefonu od Xiaomi (posiadam stere Redmi 4X, ktore mimo wieku jest kozackie i smiga mega!) No nic, mam mimo wszystko pytanie: czy da rade wywalic te googlowskie apki, a zainstalowac te od MIUI? Widzialem na aapmirror ze sa dostepne, nawet instalowalem, ale wywala kazda przy probie uruchomienia. Pewnie trzeba cos glebiej pogrzebac, a ja niestety jestem w tym temacie raczej zielony, wiec prosze o wyrozumialosc w odowiedziach:) w zalaczniku screeen z info o telefonie. Z gory dzieki za wszelka pomoc:) 5!

Screenshot_2021-05-17-13-13-33-641_com.android.settings.jpg

Edited by sasco84

Bootloader to najpierw musisz dostać zgodę (program pt. MiFlashUnlock), ROM wygrywasz miflash-em, obie te sprawy są opisane w poradnikach forumowych.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka