Skocz do zawartości

Ciągły napis MIUI


exi

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, od paru minut mam problem z moim telefonem, włączam go i przechodzi napis Redmi i na napisie MIUI się zacina i już od paru minut nic się nie dzieje, próbowałem trzymać przycisk ale telefon zamiast się wyłączyć to się resetuje, i tak w kółko. Proszę o pomoc

Z pomocą kolegi uruchomiłem Fastboota i zainstalowałem MiFlash. Podczas próby flashowania obrazu wyskakuje error: Erase is not allowed in Lock State

Edytowane przez exi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem odblokowanego

Ale stwierdziłem że oddam na gwarancje, sam nie jestem wstanie tego ogarnąć bo po prostu nie potrafie. Jeżeli to nie będzie podlegać pod gwarancje, to wyśle do micenter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie był odblokowany, to nie wygrasz właśnie romu. W fonie padł Ci system, i teraz kwestia czy np przez uszkodzoną pamięć, czy po prostu soft się zakrzaczyl.
W obydwu przypadkach serwis to naprawi.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Netoper napisał:

Jak nie był odblokowany, to nie wygrasz właśnie romu. W fonie padł Ci system, i teraz kwestia czy np przez uszkodzoną pamięć, czy po prostu soft się zakrzaczyl.
W obydwu przypadkach serwis to naprawi.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki za odpowiedź, wiesz może czy w przypadku uszkodzonej pamięci podlega to pod gwarancje czy średnio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, mam ten sam problem. Często gdy puszczałem piosenki przez Jacka (AUX) nagle zabierało mi dźwięk pomimo że piosenka grała. Zazwyczaj wystarczyło wyłączyć i włączyć lecz pewnego razu telefon się już nie włączył a zatrzymał na napisia Redmi. Poczekałem aż się rozładuje i podłączyłem do ładowarki lecz wciąż był ten sam problem. Poczytałem trochę i próbowałem go zaktualizować przez programy programy do pobrania na komputer. Pomogło ale nie do końca bo teraz zatrzymuje mi się na napisie miui. Czy da się jakoś samodzielnie z tym poradzić?Co musiałbym zrobić? Niestety nie mam jak możliwości odesłać na gwarancję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, mam ten sam problem. Oddałem do serwisu lecz po drodze telefon się rozładował i gdy serwis go dostał już działał więc nie stwierdzili usterki. Teraz po wyłączeniu zrobiło mi się to samo i jedyna opcja to czekać do rozładowania później po podłączeniu do ładowarki  będzie działał. Jest to denerwujące bo dla serwisu telefon jest ok. Czy macie jakiś pomysł co zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...