Skocz do zawartości

Xiaomi Mi 11 - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.5.7.0.RKBCNXM - Android 11


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Xiaomi Mi 11 (nazwa kodowa: venus).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_MI11_V12.5.7.0.RKBCNXM_v12-11-fastboot.zip/download

 

SafetyNet CTS Profile: True, płatności Google Play działają

 

ROM dla Mi 11 dostępny jest wyłącznie w wersji fastboot, w związku z brakiem (póki co) w pełni działającego TWRP dla tego modelu.

Instalacja tej odmiany ROMu wygląda następująco:

1. Pobieramy ROM na dysk twardy komputera.

2. P-klik na plik ROM -> Właściwości. W zakładce "Ogólne" pliku odhaczamy opcję "odblokuj" ("Unlock"):

Bez tytułu.png

Ma to zapobiec uruchomieniu blokowania rozpakowania pliku ROM przez zabezpieczenia systemu Windows 10.

3. Z pomocą programu typu WinRAR czy 7-Zip rozpakowujemy plik do folderu. Powinniśmy otrzymać taki zestaw plików:

001.png

3. Uruchamiamy telefon w trybie fastboot (tak, jak do instalacji TWRP, do logo MiBunny grzebiącego w pleckach robocika) ;) ).

4. W zależności od systemu w komputerze (Linux, Mac OS, Windows) wybieramy stosowny plik z listy. Zakładamy zatem, że mamy komputer z systemem Windows.

  a) Jeśli chcemy zainstalować ROM "na czysto", z całkowitym wyczyszczeniem telefonu, uruchamiamy wersję windows_fastboot_first_install_with_data_format.bat

  b) Jeśli chcemy jedynie zaktualizować system, zainstalować ROM na istniejącą już, starszą wersję MIUI Polska / Xiaomi.eu, uruchamiamy wersję windows_fastboot_update_rom.bat

5. Analogicznie postępujemy w przypadku komputerów z systemami Linux i Mac OS.

6. Czekamy do zakończenia procedury, czyli do samoczynnego restartu telefonu.

7. Po uruchomieniu telefonu odłączamy go od komputera. W zależności od wyboru opcji a) lub b) (odpowiednio) konfigurujemy telefon lub po prostu go używamy.

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Szabla napisał:

Niestety nie mam kart, a zmian na razie nie zauważyłem. O godzinie 8:00 miałem jeszcze w SafetyNet Failed

Niestety, pomimo pozytywnego SafetNet, "telefon nie spełnia norm bezpieczeństwa". Płatności nie będą więc działać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, piqpoq napisał:

A w takim przypadku jak już zaskoczył na safetynet failed to nie trzeba wrócić do stockowego romu i na nowo miui 12.5.7?
Tak miałem wcześniej

Wysłane z mojego M2011K2C przy użyciu Tapatalka
 

Spróbuj wyczyścić dane w Google Play. Ja tak zrobiłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten komunikat może być przez trochę dłużej czasu, Google odświeża to online u siebie co kilka dni prawdopodobnie. Jak miałem roota na Mi 10T Lite to też miałem te info nawet po jego wywaleniu przez trochę czasu. Ale zniknie.

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pobrania jest już MIUI 12: 21.5.20   ale... nieistotne która wersja, mam problem z MMS, aplikacja Wiadomości Google, gdy wysyłam zdjęcie wywala mi błąd "sieć nie jest gotowa, spróbuj ponownie", czysta instalacja, grzebanie w ustawieniach itd nic nie daje, spotkał się ktoś z takim problemem ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...