Jump to content

MIUI 21.5.12/13

Recommended Posts

6 godzin temu, mars28 napisał:

2. W historii połączeń pełna data wyświetla się w formacie MM/DD/RRRR. Nie pamiętam, od której wersji tak jest. Strefę czasową, język itp mam PL, dlaczego tak wyświetla?

Bo nie dostosowałem tłumaczenia. Będzie ogarnięte w następnej wersji.

6 godzin temu, mars28 napisał:

3. W nowym kalendarzu da się ustawiać czas przypomnienia w odstępach 5-minutowych, w starym było co minutę. To się gdzieś ustawia, czy po prostu taki "urok" nowej apki?

Prawdopodobnie taki urok.

• Like 1

Czy jest szansa, że kiedyś zmienicie ustawienia autostartu, tak by wszystkie zainstalowane aplikacje nie włączały się automatycznie w autostarcie. 

Tak jak ma to miejsce w stabilnej wersji. 

Edited by Bar.Tek

Pacjent mi9, rom miuipolska 21.5.12

Jestem po świeżej instalacji, ogółem cały system na plus (do wczoraj siedziałem na globalu) 

Jednak mam pewien kłopot - posiadam na pewnym obiekcie ok 15 AP, nadające ten sam SSID. Łączę się telefonem i wszystko bangla. Następnie przechodzę x metrów dalej, gdzie jest następny AP, zasięg tego pierwszego już nie sięga. Co robi telefon? Kompletnie nic - pokazuje że nadal połączenie wifi jest, ale internet nie działa. 

Jedyne co pomaga to włączenie/wyłączenie wifi. Muszę to robić za każdym razem jak gdzies przejdę. 

Na globalu nie było tego problemu, telefon sam przeskakiwał między access pointami,oczywiście nie działało to tak jak roaming wifi, ale sam się podłączał do następnego AP bez mojej ingerencji. 

Gdzie leży przyczyna? Wyłączenie "ograniczenie skanowania wifi" w opcjach programistycznych nic nie daje. Podobnie włączenie/wyłączenie opcji "utrzymuj połączenie" w asystencie wifi. 

Moze ktoś spotkał się z podobnym problemem?