Jump to content

Nie mogę odblokować smartfona


astrojek

Recommended Posts

Może coś pomożecie, zgubiłam a następnie odzyskałam swój telefon, ale tak ktoś w nim grzebał, że nie mogę go odblokować. Telefon kupowałam w firmie, na Aallegro. Konto Xiaomi jest powiązane z jakimś nr. który nie istnieje. Próbowałam nadawać hasło, usuwać konto itp itd i nic. Dzwoniłam do serwisu Xiaomi i mogą zobaczyć co się stało, ale trzeba im wysłać smartfon i usługa jest płatna. Znalazłam też płatną apkę, mogę też przywrócić ustawienia fabryczne telefonu.

Czy można coś jeszcze zrobić aby nie płacić i nie przywracać ustawień? Czy ktoś miał taką sytuację? Nie wiem czy zrozumiałe jest to co napisałam, pomocy.

 

Link to comment
Share on other sites

Dziwnie brzmi ta opowieść, skoro telefon zablokowany to jak zrobiłaś ustawienia fabryczne? Jeśli fon jest przypisany do nieznanego konta to żadna apka tego nie zmieni.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry,

Musiałam zrobić reset telefonu Xiaomi Redmi Note 7. Po włączeniu telefonu pojawia się napis:

Cytat

This Device is locked. This device is associated with an existing Mi Account. For security reasons, you need to enter password to verify the device. ACTIVE THIS DEVICE. OPEN WI-FI SETTINGS

Problem w tym, że nie pamiętam swojego hasła do konta mi, a gdy próbuję je odzyskać to dostaję informację, że kod został wysłany na mój numer telefonu (ten gdzie mam właśnie zablokowany telefon). Czy mogę coś zrobić w tej sytuacji, w jakiś sposób zmienić numer telefonu lub ustawić adres email, w inny sposób zweryfikować swoją tożsamość?

Bardzo dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...