Skocz do zawartości

Nie mogę odblokować smartfona


astrojek

Rekomendowane odpowiedzi

Może coś pomożecie, zgubiłam a następnie odzyskałam swój telefon, ale tak ktoś w nim grzebał, że nie mogę go odblokować. Telefon kupowałam w firmie, na Aallegro. Konto Xiaomi jest powiązane z jakimś nr. który nie istnieje. Próbowałam nadawać hasło, usuwać konto itp itd i nic. Dzwoniłam do serwisu Xiaomi i mogą zobaczyć co się stało, ale trzeba im wysłać smartfon i usługa jest płatna. Znalazłam też płatną apkę, mogę też przywrócić ustawienia fabryczne telefonu.

Czy można coś jeszcze zrobić aby nie płacić i nie przywracać ustawień? Czy ktoś miał taką sytuację? Nie wiem czy zrozumiałe jest to co napisałam, pomocy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Musiałam zrobić reset telefonu Xiaomi Redmi Note 7. Po włączeniu telefonu pojawia się napis:

Cytat

This Device is locked. This device is associated with an existing Mi Account. For security reasons, you need to enter password to verify the device. ACTIVE THIS DEVICE. OPEN WI-FI SETTINGS

Problem w tym, że nie pamiętam swojego hasła do konta mi, a gdy próbuję je odzyskać to dostaję informację, że kod został wysłany na mój numer telefonu (ten gdzie mam właśnie zablokowany telefon). Czy mogę coś zrobić w tej sytuacji, w jakiś sposób zmienić numer telefonu lub ustawić adres email, w inny sposób zweryfikować swoją tożsamość?

Bardzo dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...