Skocz do zawartości

Xiaomi MiNote - recenzja, test.


Pirzu

Rekomendowane odpowiedzi

No hej! Bardzo przyjemna kreacja, Marvinka musiała majtać głową na lewo i prawo jak ten pan w zielonej koszulkie zaczął chlapać szlauchiem. :mrgreen:

 

Jest jedno pytanie...

 

Co to za cycuchy tu z boku??? :shock:

Proszę Pani, melduję poprawienie linku do recenzji, stop. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Pani, melduję poprawienie linku do recenzji, stop. :P

 

Marvinka wykryła buga, Marvinka wykryła buga!!!

Dziękować, dziękować, to zasługa całego zespołu... Ekhe, khe, khe, akhem... :mrgreen:

P.S.

Troszkę zacięć w głosie i skłonność do powtórzeń. Marvinka by chciała usłyszeć jak czytasz "Invictusa" Henleya. :geek:

P.S.S.

0:07, Marvinka spodziewała się przelatującego iXłinga ściganego przez co najmniej trzy TajFatery i tych dźwięków, takich "ijjjjjąąąąąąąa, bwiąąąąą, bwiąąąąąąą!"

Edytowane przez Marvinka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz sobie scenariusz i treść recenzji przed nagrywaniem? Powinieneś. Sporo drobnych, ale jednak, błędów językowych. Takie wychwycone po łebkach...: "meloman muzyki" - samo określenie meloman oznacza miłośnika muzyki, więc meloman muzyki brzmi jak masło maślane. Dalej, cena może być wysoka, nie duża. Sporo tego niestety.

Generalnie recenzja na plus. :)

Edytowane przez mrosi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz sobie scenariusz i treść recenzji przed nagrywaniem? Powinieneś. Sporo drobnych, ale jednak, błędów językowych. Takie wychwycone po łebkach...: "meloman muzyki" - samo określenie meloman oznacza miłośnika muzyki, więc meloman muzyki brzmi jak masło maślane. Dalej, cena może być wysoka, nie duża. Sporo tego niestety.

Generalnie recenzja na plus. :)

To jedyna recenzja, w której przed napisałem tekst, ale nie był to tekst napisany szczegółowo, wiele też dopowiadałem. Staram się jakoś pracować nad sobą, ale kiedyś myślałem, że to nie będzie takie czasochłonne :P Nie mniej jednak, widze i tak skromnie mówiąc progres, szybciej robię, dokładniej i płynniej, no i chyba lepiej. Chyba, bo siebie samego nie będę oceniać. 

Czekam tylko, jak się uzbiera troszkę z YT  funduszy i kupię jakiś lepszy obiektyw/kamerę, bo to co mam jest za ciemne :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież teraz masz MiNote, tylko jakiś statyw zmajstruj, dobre światło... ;P

mnie w takich recenzjach zawsze denerwowały problemy z focusem... a tak to w tel ustawisz focus manualny, będziesz chciał coś pokazać z bliska to tylko klikniesz w ekran i elegancko wyostrzy bez machania ręką przez pół filmiku przed obiektywem itp żeby w końcu kamera złapała ostrość...

Takie 4k w dobrym świetle przekonwertowane na 1080p myślę że da bardzo dobry efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież teraz masz MiNote, tylko jakiś statyw zmajstruj, dobre światło... ;P

mnie w takich recenzjach zawsze denerwowały problemy z focusem... a tak to w tel ustawisz focus manualny, będziesz chciał coś pokazać z bliska to tylko klikniesz w ekran i elegancko wyostrzy bez machania ręką przez pół filmiku przed obiektywem itp żeby w końcu kamera złapała ostrość...

Takie 4k w dobrym świetle przekonwertowane na 1080p myślę że da bardzo dobry efekt

Coś Ty :) MiNote nie jest na stałe, telefony testuje i jak moto g lte nie sprzedam, to moto g lte bedzie niby takim stałym telefonem. Po drugie "pracownie" mam pod okno, wiec tez slabo ze swiatlem. Potrzeba po prostu jasnego obeiktywu, a im jasniejszy obiektyw, to i lepsza ostrosc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Obejrzałem, bo mentalnie przygotowuję się do zakupu tego modelu. I mam pytanie - gdzie kupiłeś model z ekranem który ma 441 PPI? :P  Producent podaje, że Mi Note ma 386 PPI...

 

Przelicz sobie:

http://pxcalc.com/ :)

 

Kalkulator wyliczył 440,58 co daje 441 PPI w zaokrągleniu.

Edytowane przez mrosi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...