Jump to content

Błąd aktualizacji telefon nie wstaje cały czas włącza się twrp po instalacji romu!!?

Recommended Posts

Witam mam telefon redmi note  8T Bootloader jest odblokowany, wgrałem nowe twrp począwszy od wersji 3.3.0.1 do 3.5.2_9.0.

TWRP wgrywa się spoko jest ok. Dobra pobrałem nowy rom ze strony Mi Polska xiaomi.eu_multi_HMNote8T_V12.0.3.0.QCXMIXM_v12-10 wgrałem go poprzez install z twrp.

instalacja przebiegła poprawnie. Robię reboot restart telefonu i zamiast uruchomienia się ekranu konfiguracyjnego telefonu cały czas botuje mi się twrp.

wszystko robiłem przez fastboot. nie wiem co mam dalej zrobić nie uruchamia się android.

dałem potem komendę fastboot flash recovery boot.img to system zawiesza się na logo redmi. Jak dam fastboot flash recovery twrp.img to cały czas włącza mi się twrp nawet gdy zainstaluję rom z mi polska. Co robię źle czemu system android mi nie butuje.  Formatowałem data i nic to nie pomaga. proszę o pomoc. Strony które na google przeglądałem nie mają rozwiązania.

• zoltan78 changed the title to Błąd aktualizacji telefon nie wstaje cały czas włącza się twrp po instalacji romu!!?

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...