Skocz do zawartości

POCO M3 i brak możliwości regulacji głośności reklam


erwp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Kupiłem telefon dla dziecka, głównie do gier, wiadomo że podczas instalacji darmowych apek czasem coś się "przyklei" i co pewien czas wyświetla reklamę, nic w tym złego jednak ta reklama w postaci filmiku jest bardzo głośna i nie można tego regulować bądź wyciszyć. Jestem załamany, wszystkie zabiegi związane z usuwanie reklam w MIUI poczyniłem. Ktoś miał podobny problem ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś adaway ?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka


To potrzebuje root aby podmienić host plik na swój bez reklam. A kolega wyżej pewno ma Global jak ja.... Nic widać że aktualizacja normalna do A11 to zacierka i trza będzie chyba odblokować, żeby między innymi reklamy.... Lub kupić coś lepszego ale z A11 już stokowym.Reklam nie da się z tego usunąć. Niech poszuka jakiś gier niestety skrakowanych to będzie bez reklam(niestety w tym wypadku za uczciwość się płaci no Dźwiękiem, ale Płaci....)

Wysłane z mojego M2010J19CG przy użyciu Tapatalka

Próbowałeś adaway ?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka


To potrzebuje root aby podmienić host plik na swój bez reklam. A kolega wyżej pewno ma Global jak ja.... Nic widać że aktualizacja normalna do A11 to zacierka i trza będzie chyba odblokować, żeby między innymi reklamy.... Lub kupić coś lepszego ale z A11 już stokowym.Reklam nie da się z tego usunąć. Niech poszuka jakiś gier niestety skrakowanych to będzie bez reklam(niestety w tym wypadku za uczciwość się płaci no Dźwiękiem, ale Płaci....)

Wysłane z mojego M2010J19CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do blokowania reklam wcale nie jest potrzebny root, wystarczy program np. blokada5 z f-droid, lub podobny. Co do root, to ja już z tego wyrosłem i nie polecam, tak samo jak nieoficjalnych romów, ciągle jakieś problemy, np aplikacjami bankowymi, certyfikatem od Google itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Do blokowania reklam wcale nie jest potrzebny root, wystarczy program np. blokada5 z f-droid, lub podobny. Co do root, to ja już z tego wyrosłem i nie polecam, tak samo jak nieoficjalnych romów, ciągle jakieś problemy, np aplikacjami bankowymi, certyfikatem od Google itp.
Mając Magistic Safety masz na Pass, ale trza wiedzieć co się robi, bo można se łatwo Safety popsuć(a potem tylko do fabryki), no ale o wiele szybciej przywracanie z Orange Fox Recovery backup data(nie ma co wyrastać wszystko idzie do przodu, kiedyś był SuperSU dziś jest Magist) .
Certyfikat od Google nie jest potrzebny, a jak chcesz to Rejestrujesz Nieoficjalne Urządzenie, poszukaj na google(numerek sobie z DevID apki ze Store wyciągasz)
Tak jak pisałem trza wiedzieć co się robi....

Wysłane z mojego M2010J19CG przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...