Skocz do zawartości

Samoczynne odblokowywanie ekranu i uruchamianie aplikacji w kieszeni


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś, w trakcie jazdy na rowerze, telefon trzykrotnie sam z siebie odpalił film na Youtube, choć spoczywał zablokowany w kieszeni kurtki (unlock mam ustawiony na odcisk palca, jak i odblokowanie zegarkiem) Problem na szybko rozwiązało dodanie dodatkowej blokady aplikacji na YT przez panel sterowania -> blokowanie aplikacji. Nie wiem czemu działo się to tylko z apką YT, choć może to przypadek.

Dziś także zacząłem używać etui Nillkin Camshield i załóżyłem na ekran szkło hartowane - czy możliwe, że to one są źródłem problemów, powodując, że głupieje któryś czujnik? Przez miniony tydzień miałem założony silikonowy case z pudełka i nie było podobnych ekscesów. Póki co chyba zrezygnuję z odblokowywania ekranu zegarkiem - zdaje się to skutecznie ograniczać problem

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Miałem podobny problem z odblokowaniem opaską .

Ustawiłem Mi Fit- Profil-Opaska Mi Smart Band4-Odblokowanie ekranu-Zasięg odblokowania-Bardzo blisko i problem rozwiązany.

Telefon odblokuje się dopiero, jak przełożę go do ręki na której mam założoną opaskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Również miałem ten sam problem i w sumie dalej mam tyle że u mnie głównie na Messengerze telefon robi sobie grupy albo dzwoni po ludziach, bywało też że zostało wykonane połączenie telefoniczne. Szkło Mocolo i etui Nilkin Frosted Shield. Problem również nieco ograniczyłem wyłączenie odblokowania poprzez Mi Watch lecz nie został zażegnany niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyłączyłem odblokowywanie podwójnym tapnięciem w ekran i sytuacja wydaję się znacznie lepsza. Teraz też się przytrafia odblokowanie w kieszeni, ale znacznie rzadziej. Podejrzewam jednak, że to wina umiejscowienia czytnika palca - podczas samego wsuwania do kieszeni bardzo łatwo odblokować ekran, bo czytnik działa bardzo szybko, a mam przypisane kilka palców - nie trudno którymś przypadkowo przesunąć po krawędzi telefonu i po czytniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy problem u was został rozwiązany bo z moich obserwacji jest coraz gorzej dzisiaj po aktualizacji do najnowszej stabilnej miałem otwartych kilka stron kilka wyszukiwań na google i przełączenie między ekranami nie wspominając o masakrze jaka mnie spotkała ostatnio w książce telefonicznej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...