Skocz do zawartości

Redmi Note 10 - MIUI 12 Polska/Redmi Note 10 Pro – Indonesia Stable


rumot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie? Czy kto wgrywał room Indonezja, zostało mi 6 godz. do odblokowania boota i jestem ciekawy czy wszystko jest ok i czy jest nagrywanie rozmów bo w moim poprzednim Note 8 Pro na sofcie z Indonezji wszystko było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
3 godziny temu, melloon napisał:

A Google pay (NFC) działa ?

Trzeba  blokować loader ?

 

3 godziny temu, melloon napisał:

A Google pay (NFC) działa ?

Trzeba  blokować loader ?

Nie sprawdziłem i nie wiem szczerze to nie płacę telefonem i w zasadzie to nie korzystam z NFC , jeżeli chodzi o banki to tylko z aplikacji i blika , na tą chwilę mam EU 12.5.1 I Cube ARC do nagrywania rozmów telefonicznych jak będzie Indonezja z 12.5 to wracam z powrotem.

Edytowane przez rumot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, melloon napisał:

A dlaczego ta zmiana ? Coś nie działało w indonezyjskim ?

 

 

 

Nie wszystko jest OK. Chodzi o nagrywanie rozmów telef. które na Indonezji nie jest zablokowane a że teraz jestem na 12.5.1  to dla tego że to nowa nakładka miui i cały czas ją sprawdzam na tą chwile jest OK  tylko do nagrywania potrzebna jest dodatkowa apk. ja kozystam z Cube ARC (PŁATNA).

Przed chwilą, rumot napisał:

Nie wszystko jest OK. Chodzi o nagrywanie rozmów telef. które na Indonezji nie jest zablokowane a że teraz jestem na 12.5.1  to dla tego że to nowa nakładka miui i cały czas ją sprawdzam na tą chwile jest OK  tylko do nagrywania potrzebna jest dodatkowa apk. ja kozystam z Cube ARC (PŁATNA). Jak wejdzie Indonezja 12.5 to pewnie wrócę na nią.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Niestety nagrywanie rozmow na CUBE ACR nie dziala (nagrywa tylko nasz glos, drugiej strony juz nie)

- to samo dotyczy wszelkich innych aplikacji do nagrywania, a także zmiany języka czy lokalizacji (reset fabryczny).

Opcja z wejsciem do ukrytego com.android.phone.settings.callrecordsetting poprzez activity launcher rowniez nie daje zadnego rezultatu...

Opcja ze zmiana w nagrywaniu ekranu zrodla na mikrofon tez nie dziala...

 

Czy jestesmy skazani na ROM z Indonezji, bo zadna inna metoda na nagrywanie rozmow nie dziala?

Jesli tak to prosze o instrukcje co i jak krok po kroku 

(wczesniej nie mialem nigdy potrzeby wgrywac innego ROMu, by miec nagrywanie rozmow, a nie chcialbym zepsuc nowego smartfona)

 

Wgranie tego ROM z Indonezji oznacza utrate gwarancji?

Mam RN 10 PRO z dystrybucji P4, MIUI Global 12.5.1

Edytowane przez pcuser
dodałem dane smartfona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pcuser napisał:

Witam.

Niestety nagrywanie rozmow na CUBE ACR nie dziala (nagrywa tylko nasz glos, drugiej strony juz nie)

- to samo dotyczy wszelkich innych aplikacji do nagrywania, a także zmiany języka czy lokalizacji (reset fabryczny).

Opcja z wejsciem do ukrytego com.android.phone.settings.callrecordsetting poprzez activity launcher rowniez nie daje zadnego rezultatu...

Opcja ze zmiana w nagrywaniu ekranu zrodla na mikrofon tez nie dziala...

 

Czy jestesmy skazani na ROM z Indonezji, bo zadna inna metoda na nagrywanie rozmow nie dziala?

Jesli tak to prosze o instrukcje co i jak krok po kroku 

(wczesniej nie mialem nigdy potrzeby wgrywac innego ROMu, by miec nagrywanie rozmow, a nie chcialbym zepsuc nowego smartfona)

 

Wgranie tego ROM z Indonezji oznacza utrate gwarancji?

Mam RN 10 PRO z dystrybucji P4, MIUI Global 12.5.1

No nie masz racji.

1. Cube ACR działa i to bardzo dobrze ale w wersji próbnej 7 dni a potem musisz wykupić (miesiąc,pół roku, rok) ja mam za 8 zeta na miesiąc, czekam na Indonezje.( może być że w wersji zhakowanej nagrywa tylko nasz głos) oryginał nagrywa głoś z drugiej strony.

2. Nie jesteś skazany na room z Indonezji i tutaj jedna dygresja wgranie roomu z Indonezji nie oznacza utraty gwarancji. Możesz wgrać Cube ACR płatne.

3. Instrukcja jest niepotrzebna po prostu kup na miesiąc za 7,89 zł i masz nagrywanie rozmów.

4. Wczesniej miałes mozliwośc nagrywania ale juz od chyba 2 lat nie ma takiej mozliwości w UE (chcieliśmy mieć RODO to mamy klopsa). Pocieszę cie ze Google już pracuje nad wdrażaniem nagrywania i będzie dostępne też w UE może za rok za dwa oczywiscie za zgodą nagrywanego.

5. Też mam 12.5.1 UE ale tylko dla tego że to nowa nakładka i chcę ją sprawdzić, a że nagrywanie jest mi potrzebne w pracy to na razie korzystam z Cube ACR , jeżeli wejdzie ID z 12.5 od razu wrzucam.

6. W Cube ACR masz też możliwość zablokowania dostępu PIN-em do nagranych rozmów. Masz też możliwość zrobienia kopi zapasowej nagranej rozmowy która może się przydać.

 

 

Screenshot_2021-06-06-20-52-57-742_com.catalinagroup.callrecorder.jpg

Screenshot_2021-06-06-20-54-35-144_com.catalinagroup.callrecorder.jpg

Screenshot_2021-06-06-20-55-56-661_com.catalinagroup.callrecorder.jpg

Edytowane przez rumot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejam rowniez tu - moze komus sie przydac, nie wiem czy powinnismy kontynuowac tylko w jednym watku i podlinkowac

czy tez w obu naraz..

 

________

 

Mam kilka smartfonow bo tyle potrzebuje...

 

ad 1/2/3. Oryginalna apka CUBE ACR ze sklepu Google - zaraz po zainstalowaniu.

Mam kilka urzadzen na jednego maila. Jak CUBE ACR limituje licencje? Bedzie dzialac na wszystkich? Na jednym?

Czy na kazde musze placic osobno? Tak, czy inaczej nawet zaraz po swiezej darmowej instalacji za 1 razem 1 dnia uzytkowania nie dzialalo,

nagrywa tylko glos z naszego telefonu - glosu odbiorcy nie ma na nagraniu - w tym miejscu cisza.

(sprawdzone, ze nie dziala na RN8 PRO i RN10 PRO, na Motoroli P30 Play dziala prawidlowo, wersja bezplatna do 7 dni)

Jestes pewien, ze platna wersja to zmienia skoro trial nie dziala? Polecasz wyrzucic 8 zlotych zeby sie upewnic?

 

ad 4

Jeszcze wczesniej nagrywalem rozmowy z automatic call recorder na LG i SONY - a potem zepsuli wszystko (UE/Google)

Motorola P30 Play jeszcze chyba sie zalapala przed zmianami (ale nie ma fabrycznego nagrywania, tylko apki dzialaja, no i ma czystego Androida)

Natomiast nie mam pewnosci jak z obecnymi Moto, choc slyszalem i widywalem wiele informacji, ze na wspolczesnych Moto nagrywanie z apek dziala.

Niestety wiele takich informacji dotyczy takze RN8 PRO i RN10 PRO, a realia weryfikuja inaczej.

W RN7 nagrywanie bylo fabryczne. W RN8 PRO olalem sprawe przez niedogodnosci i tego zaluje, wzialem RN10 PRO po wyczytaniu info, ze sie da,

ktore okazalo sie sprzeczne z prawda (miala wystarczyc zmiana lokalizacji/jezyka/aktywacja w com.android.phone.settings.callrecordsetting czy nawet nagrywanie ekranu, wszystkie

te informacje sa swieze i znajdziesz je na google z ostatniego miesiaca !

Zanim zaczalem przygode z RN10PRO juz zaczynam zalowac,

jak tak dalej pojdzie i tego tematu nie rozwiaze to bedzie moj ostatni Xiaomi.

Nagrywanie rozmow > liczba megapikseli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, pcuser napisał:

Kupilem za 8zl ACR CUBE i nie dziala tak jak wczesniej na bezplatnej !!!!!

Czysta instalacja, ustawienia domyslne, podczas instalki wszystko zezwolone co chcieli, potem reset smartfona i NIC,

KASA WYRZUCONA W BLOTO !!!

Nie wiem dlaczego u niektórych telefon nie nagrywa apką CubeACR u mnie nagrywa na RN 10 Pro, wiadomo że na Indonezji nagrywa bez apek i ja korzystam z tego room jak tylko w UE zablokowali tą możliwość w smartfonach jak tylko będzie miui 12.5 to wracam na Indonezię , na tą chwilę mam 15.5.1 EU i CubeARC i nagrywanie mam . Wrzuciłem zrzut i plicze testowy nagraniaphone_20210607-131142_603417537.amr

Screenshot_2021-06-07-13-15-54-289_com.catalinagroup.callrecorder.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, pcuser napisał:

Kupilem za 8zl ACR CUBE i nie dziala tak jak wczesniej na bezplatnej !!!!!

Czysta instalacja, ustawienia domyslne, podczas instalki wszystko zezwolone co chcieli, potem reset smartfona i NIC,

KASA WYRZUCONA W BLOTO !!!

Na  moim Redmi Note 10 ARC CUBE nagrywa rozmówcę,  nie nagrywa przy rozmowie poprzez bluetooth.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.06.2021 o 13:30, rumot napisał:

Nie wiem dlaczego u niektórych telefon nie nagrywa apką CubeACR u mnie nagrywa na RN 10 Pro, wiadomo że na Indonezji nagrywa bez apek i ja korzystam z tego room jak tylko w UE zablokowali tą możliwość w smartfonach jak tylko będzie miui 12.5 to wracam na Indonezię , na tą chwilę mam 15.5.1 EU i CubeARC i nagrywanie mam . Wrzuciłem zrzut i plicze testowy nagraniaphone_20210607-131142_603417537.amr

Screenshot_2021-06-07-13-15-54-289_com.catalinagroup.callrecorder.jpg

ok wiec tak, wczesniej nie mialem czasu i ochoty na powtorke z rozrywki,

ale teraz zrobilem wszystko raz jeszcze od nowa testujac kazda mozliwa opcje z wlaczeniem i wylaczeniem

zarowno na RN8PRO jak i RN10PRO (w tym takze takie ustawienia jak podeslal w prywatnej wiadomosci FromWP) i musze z WIELKA PRZYKROSCIA stwierdzic ze nagrywanie rozmowcy nie dziala w zadnym wariancie konfiguracji na zadnym smartfonie (nawet na glosniku !!!)

Zaczalem sie mocno zastanawiac po co mi te smartfony...

Zaczne chyba szukac czegos bezproblemowego do nagrywania i sie ich pozbede.

Wczesniej jeszcze napisze do tworcow apki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze co do nagrywania ACR CUBE, nie dziala na zadnym z ponizszych w zadnej mozliwej konfiguracji

 

Xiaomi Redmi Note 8 Pro (MIUI Global 12.0.4.0 QGGEUXM, Android 10 QP1A.190711.020)
Xiaomi Redmi Note 10 Pro (MIUI Global 12.5.1.0 RKFEUXM, Android 11 RKQ1.200826.002)
Motorola One (P30 Play) (Clean Android 10 QPKS30.54-22-21)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
5 godzin temu, ZIOLOISO napisał:

Jaka jest najnowsza wersja softu na Redmi Note 10? Mam 12.0.4 i pokazuje, że to najnowsza i brak aktualizacji.

Wysłane z mojego IN2023 przy użyciu Tapatalka
 

 Na EU jest 12.0.4 a Globalna 12.0.10

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...