Skocz do zawartości

Mipad po roku


zbawiec

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie jestem przed zakupem tabletu do domu i zastanawiam się nad zakupem mipada. Z tego co widzę temat o tym urządzeniu umarł i w sumie nie wiem co o tym myśleć. W związku z tym mam pytanie do użytkowników tego cacka jak oceniacie urządzenie po roku od premiery, czy warto je kupować, czy też nie, a może coś innego polecicie.

Wysłane z mojego HM 1SW przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam, używam do netu, gier i poczty. Mały, poręczny, z zayebiście dobrą baterią. Do filmów moim zdaniem nieco za mały. ROM zainstalowany najpierwsiejszy jaki wyszedł, nigdy go nie aktualizowałem więc nie wiem czy coś psuje/naprawia. Kilku programów nie wiedzieć czemu nie można zainstalować, nie można też umieszczać swoich widżetów (np. Pogody, czego mi brakuje) Ogólnie nie żałuję zakupu, ale teraz jest już pewnie coś lepszego na rynku. Na chwilę obecną MiPad 64GB wystarcza mi w zupełności więc nawet nie śledzę rynku tabletów.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po roku użytkowania ciągle przyjemnie. Zwiech brak, wydajność i czas pracy na baterii świetny. Mankamentem ciągle jest brak centrum bezpieczeństwa (czyli root i tym podobne zarządzanie uprawnieniami) i (przez co) niemożność zainstalowania WSM/Exposed Framework.

Ale do tabletowych zastosować bez zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 czerwca jest promocja u goldwaya na mi pada (180$/16gb/3000 szt.) i też zastanawiam się nad zakupem, mógłby ktoś coś powiedzieć więcej na ten temat? Jak wygląda użytkowanie po roku? Jakieś zwiechy?

 

 

16GB to bardzo mało na tablet,  za 208$ możesz dostać teclasta x98 z androidem i windowsem 64GB.

Edytowane przez khek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 gb to nie jest za malo. Tym bardziej ze jest slot na karte sd do 128 gb. Problem w mipadzie polega na tym, ze nie ma tak jak na telefonach xiaomi panela sterowania i root-a. Przez co np folder mount nie dziala bo musi miec uprawnienia root.

Edytowane przez tosshi2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie super tablet, z tą rozdzielczością ciężko znaleźć inny, bardzo płynnie chodzi, bez lagów. Jakość wykonania, wow. Może mam go za krótko by narzekać ale dalej kupił bym ten sam.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

chciałbym podbić temat. mam w domu nexusa 2013 32gb lte ale potrzebuje coś jeszcze. widziałem na alledrogo w pl do 700zł mipada 16gb. ktoś może coś polecić? widziałem na ali ale cenowo wychodzi podobnie jak w pl (może źle szukam). nie duża różnica. czy zapowiadają sie gdzieś jakieś "sale"? czy po za ali gdzieś można kupować jeszcze? kamerke yi kupowałem na geekbuy ale tam też nie ma rewelacji koło 200 zielonych. i mam dylemat czy brać mi pada czy może lenovo yogę...a może ktoś ma doświadczenia z innymi chińczykami. jestem otwarty na propozycje!

 

to jest na alledrogo

http://allegro.pl/tablet-xiaomi-mi-pad-16gb-4x2-2ghz-z-pl-gw-fv-i5707303757.html

 

ps.

 

jakaś akcja się kroi na ali od 11.11?

Edytowane przez hhunter22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tablet z allegro to moim zdaniem podróba, bo coś za tanio. Kupisz taki wynalazek i później bedziesz miał problem. Sam się zastanawiam nad tym tabletem, choć taki np teclast x98 pro na papierze wygląda jak monstrum, ale mocno sie grzeje - procesor wydajny ale throttling go niszczy. Na ali 11 z kuponami można bedzie go wyrwać 25$ taniej niz normalnie, teraz chodzi po 190. Jakby udalo sie wyrwac za 170$ to by wychodziło jakies 700zl plus ewentualny vat 160. Także widzisz nie wierze że ktoś bedzie sprzedawał orginalny tablet mi w cenie 699 z wysyłką z PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...