Skocz do zawartości

Niedostosowanie ikon z motywow


sasco84

Rekomendowane odpowiedzi

Część. Mam nowego Redmi Note 10, jeszcze nawet nie włożyłem karty SIM, a pierwsza rzeczą jaką zrobiłem po uruchomieniu telefonu to zmiana motywu na mój ulubiony "bez ograniczeń". Niestety dwie ikony systemowe (telefon i wiadomości) nie chcą się zmienić, ani w tym motywie, ani nawet w pobranych innych. Kształt i kolory tych ikon pozostają praktycznie nie wzruszone:/ Czy ktoś ma podobnie lub wie jak rozwiązać ten mały, jednak irytujący problem? Z góry dzięki za info. 5!

P.s. poniżej screeny z trzech motywow: standard, bez ograniczeń, dodatkowy ściągnięty 

Screenshot_2021-05-01-07-15-45-940_com.miui.home.jpg

Screenshot_2021-05-01-07-16-16-931_com.miui.home.jpg

Screenshot_2021-05-01-07-17-07-851_com.miui.home.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak, mam starego 4X na MIUI 11 i wszystko smiga jak nalezy, a tutaj na starcie takie babole w najnowszym modelu?! Prostestuje! ;) A tak na serio, czy cos da sie zrobic? Czy nadchodzaca aktualizacja do MIUI 12.5 cos da? Dzieki z gory za odpowiedz i pomoc:) 5!

2 minuty temu, Netoper napisał:

Można pobrać jakiegoś ikonpacka i wtedy sobie definiujesz cały zestaw ikon albo pojedyncze.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Ikonpacka? Cos wiecej moglbys dodac? Sciagnalem inne motywy, zmienialem tylko same ikony, ale nadal szit. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja wlasnie posciagalem chyba z 5 roznych nowych motywow, podmienialem cale jak tez tylko same ikony i nic, dalej jest to samo, nawet na najbardziej freaky motywach :(

Ok, motyw new earth zmienił mi te pieprzone dwie ikonki, dzięki:) niestety przy próbie zmiany na inne, z innych motywow, sytuacja znów wraca do "normy" i ikonki są z d*py;) No nic zostaje póki co na tych z New Earth. Jeszcze raz dzięki za pomoc :)

Screenshot_2021-05-02-07-53-12-286_com.miui.home.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bateria
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.darshancomputing.BatteryIndicator
Po puknięciu w widżet pokazuje czytelnie podstawowe dane, i dalej można przejść do systemowych

Pogoda
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.droid27.sensev2flipclockweather
Kilka gotowych skórek, i jeszcze można samemu co nieco dopieścić, dane pogodowe też czytelne.
W starszych wersjach było pogrubienie cyfr zegara, dobrze to wyglądało przy dużych wyświetlaczach, teraz tego nie ma, durne tłumaczenie że niby google nie pozwala bo niby więcej energii potrzeba

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka



  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Adam Błażejewski zmienił(a) tytuł na Niedostosowanie ikon z motywow
  • 1 rok później...

Zeby to naprawic trzeba ukryc wiadomosci. A ustawic skrot za pomoca zew. aplikacji. Pomoglo icon changer. Pewnie sa lepsze apki. Po tygodniu walki wkoncu zastapilem to trojwymiarowe gowno psujace oczy. Dodam ze to celowe zachowanie xiomi. Jak tu zrobic zeby niebylo im za dobrze. (I nie prawda zaden motyw nie potrafi zmienic u mnie ikony wiadomosci). Miuu 13

Edytowane przez rempak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...