Jump to content

Mi 11 - Znalezione błędy w działaniu.

Recommended Posts

3 godziny temu, AndiC napisał:

Nie wiem jaką masz wersję softu ale na 12.09 ja już tego problemu nie mam 

Jak by co to zmień region na Szwajcarię powinien znaleźć aktualizację 12.011 lub 12,09 

I bateria też się poprawiła na tym sofcie

Mam 12.0.11

Bezprobolowo można aktualizować same plusy bez minusow ?

Nic nie ucieknie z tel i się nie wysypie:p 

Pytam bo to moje narzędzie pracy, masę ważnych numerów i wiadomości mam na nim :p

• Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@Speedona 12.0.11 z zasięgiem Orange nawet widzę poprawę. Na wcześniejszych romach nie mailem tak źle jak Ty, ale LTE było bez kresek lub była 1. Piszcie o swoich problemach do Xiaomi. Z można to zrobić w usługi i opinie. Wiem, że niektórzy powiedzą że nic to nie da bo nikt tego w Xiaomi nie czyta. Ale spróbować warto to nic nie boli. 

Dnia 8.04.2021 o 18:44, sejfit napisał:

@lyru332 daj znać co Ci wyszło z testowania op9pro, bo ciekawe jak on sobie radzi z mniejszą baterią i snapem 888.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

po 2 dniach stwierdzam, że bateria całkiem niezła, jeden dzień mi wytrzymała ale to wymaga trochę więcej czasu, natomiast oxygenos jak zwykle... moim marzeniem jest xiaomi z tym softem hahahah jak czytam tutaj te komentarze to aż wierzyć się nie chce, że coś takiego odwalają

Edited by lyru332
  • Haha 1

Tzn trochę tego nie rozumiem, bo właśnie soft op mnie zanudził do bełta po latach, dlatego zmienilem na Xiaomi . Wolał bym soft xiaomi z wydajnością op. To była by magia i killer fitcher dla

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

• 2 weeks later...
16 minut temu, Bunnyy napisał:

Wam też stuka coś w aparatach w mi11?

Tak ma być to stuka soczewka optyki OIS, czyli ruchomy obiektyw. Włącz aparat a nie usłyszysz takiego stukania w czasie poruszania telefonem. 

Edited by Misiuu21
  • Like 1

Koledzy mam 12.0.13. Bateria super i już poprawili te grzanie się ale jest jeden kłopot. W opcjach programistycznych zniknęła mi pozycja OPTYMALIZACJĄ MIUI. Przez to nie mogę zaktualizować YouTube Vanced. Wiecie może jak to obejść???

Wysłane z mojego Mi11 przy użyciu Tapatalka

Koledzy mam 12.0.13. Bateria super i już poprawili te grzanie się ale jest jeden kłopot. W opcjach programistycznych zniknęła mi pozycja OPTYMALIZACJĄ MIUI. Przez to nie mogę zaktualizować YouTube Vanced. Wiecie może jak to obejść???

Kliknij opcję reset (na samym dole) kilka razy. Powinna się pojawić.

Sent from my M2011K2G using Tapatalk

Tak, też tak miałem. Dwa tygodnie się męczyłem na stockowym YT zanim znalazłem to info gdzieś na Reddit. Wyłączenie optymalizacji MIUI powoduje reset kilku uprawnień. Ale wystarczy je ponownie przyznać, kiedy apki zapytają. default_icon_e_smile.gif

Sent from my M2011K2G using Tapatalk

• Like 1

Dalej już wiem. Kilka razy Vanced instalowałem tylko tym razem zgłupiałem jak optymalizacja mi zniknęła. Po resecie zauważyłem że i tak po jakimś czasie znika ta opcja i aby ją włączyć znowu trzeba kilka razy reset wcisnąć. Jakiś błąd w MIUI czy co. No nic jeszcze raz dzięki za podpowiedź.

• zoltan78 changed the title to Mi 11 - Znalezione błędy w działaniu.