Skocz do zawartości

Mi 11 - Znalezione błędy w działaniu.


olutus

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, grzesiekura napisał:

12.0.9 odblokowany fastboot i wgrywanie czy zmiana regionu wystarczy?

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
 

Ani to ani to, pobierasz plik ZIP na telefon i instalujesz poprzez panel aktualizacji w telefonie i tyle :D tylko trza kliknąć parę razy na ikonkę miui żeby odblokować opcję instalacji poprzez zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wczoraj robiłem pierwsze zdjęcia i zauważyłem że gdy oglądam je w galerii to najpierw są ciemniejsze i po ułamku sekundy takimi jakby paskami od lewej do prawej zdjęcia są rozjaśniane od góry do dołu, wie ktoś o co chodzi, jak tego uniknąć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj robiłem pierwsze zdjęcia i zauważyłem że gdy oglądam je w galerii to najpierw są ciemniejsze i po ułamku sekundy takimi jakby paskami od lewej do prawej zdjęcia są rozjaśniane od góry do dołu, wie ktoś o co chodzi, jak tego uniknąć? 
Może masz włączony silnik obrazu si ? Ulepszenia obrazu chyba to jest to.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś spotkał się na jakimkolwiek telefonie z takim komunikatem? Nie pomagają restarty, czyszczenie pamięci podręcznej. Developer apki odsyła mnie do Google, google jedyne co proponuje to reset do fabrycznych. Co mnie najbardziej dziwi to nie jestem w stanie zaktualizować tylko tej jedynej apki. Jak ja odinstaluje, mam ten sam komunikat jak chce ją zainstalować od nowa i się po prostu nie da. Jak ściągnę plik apk też nie da się tego zainstalować, po prostu komunikat że instalowanie nie powiodło się.
Screenshot_2021-03-24-07-52-08-424_com.android.vending.jpg

Wysłane z mojego Mi11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, sejfit napisał:

Hmm czy ktoś posiadający Mi11 mógłby spróbować zainstalować ta aplikację: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ludia.jw2
I dać znać czy wszystko poszło ok?

Wysłane z mojego Mi11 przy użyciu Tapatalka
 

Bez problemu zainstalowałem. Spróbuj wyczyścić dane sklepu Play/usług google może tam gdzieś leży wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie problem polega na tym że wywaliłem wszystko oprócz full wipe, telefonu już nawet nie mam pomysłu jak to czyścić. Problem mam tylko z tą jedną jedyną aplikacją. Co dziwne nawet jak ja odinstaluje i chce jak zainstalować z poziomu pliku apk to też się nie da. Kompletnie nie mam pomysłu co robić.

Wysłane z mojego Mi11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem aktualizacje do 12.0.9 i nic to nie dało nadal nie mogę tej jednej jedynej aplikacji zainstalować, na tym telefonie. Do środy było wszystko ok, potem wyszła aktualizacja która nie chciała się pobrać i tak już zostało. Ktoś ma jakiś pomysł? Co można z tym zrobić poza full wipe?
Sklep Play czyszczony, konto usunięte i dodane na nowo, a problem jak był tak jest.Screenshot_2021-03-29-18-04-56-287_com.miui.home.jpg

Wysłane z mojego Mi11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, sejfit napisał:

Zainstalowałem aktualizacje do 12.0.9 i nic to nie dało nadal nie mogę tej jednej jedynej aplikacji zainstalować, na tym telefonie. Do środy było wszystko ok, potem wyszła aktualizacja która nie chciała się pobrać i tak już zostało. Ktoś ma jakiś pomysł? Co można z tym zrobić poza full wipe?
Sklep Play czyszczony, konto usunięte i dodane na nowo, a problem jak był tak jest.Screenshot_2021-03-29-18-04-56-287_com.miui.home.jpg

Wysłane z mojego Mi11 przy użyciu Tapatalka
 

Próbowałeś instalować ręcznie apk? Ściągnij z stąd:

https://www.apkmirror.com/?post_type=app_release&searchtype=apk&s=Jurassic+World+Alive

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak oczywiście, dostaje komunikat że instalacja niepowiodła się. Jedyny sposób to ściągnąć starsza wersję aplikacji, wtedy się zainstaluje, ale nadal nie mogę zainstalować aktualizacji. Pierwszy raz się spotykam z takim problemem.

Wysłane z mojego Mi11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, sejfit napisał:

Tak oczywiście, dostaje komunikat że instalacja niepowiodła się. Jedyny sposób to ściągnąć starsza wersję aplikacji, wtedy się zainstaluje, ale nadal nie mogę zainstalować aktualizacji. Pierwszy raz się spotykam z takim problemem.

Wysłane z mojego Mi11 przy użyciu Tapatalka
 

Może to problem samej gry. Nie jest dobrze spersonalizowana pod androida 11. Kiedyś tak miałem z inną grą i dopiero któraś aktualizacja gry pomogła. Pisz o problemie pod grą w sklepie Play. 

Edytowane przez Misiuu21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem developer dał standardowe rozwiązania, wyczyść odinstaluj, uruchom telefon ponownie. Po 3 mailach odesłali mnie do Google. A oni podali wyczyść pliki to tamto, co oczywiście wszystko zrobiłem, nie pomogło więc sugerują full wipe. Czego chciałem uniknąć bo to jednak trochę problematyczne.

Wysłane z mojego Mi11 przy użyciu Tapatalka

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sejfit napisał:

Pisałem developer dał standardowe rozwiązania, wyczyść odinstaluj, uruchom telefon ponownie. Po 3 mailach odesłali mnie do Google. A oni podali wyczyść pliki to tamto, co oczywiście wszystko zrobiłem, nie pomogło więc sugerują full wipe. Czego chciałem uniknąć bo to jednak trochę problematyczne.

Wysłane z mojego Mi11 przy użyciu Tapatalka
 

Przychodzi mi jeszcze jedno do głowy. Po problemach w tamtym tygodniu z "WebView android system" robiłeś coś? Jak nie to wyczyścić pamięć oraz odinstaluj aktualizację i restarcie telefonu zrób aktualizację. Najlepiej najnowszą wersję apk z Apkmirror. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się stało dzień po tym i też o tym myślałem, ale ja nie miałem problemów z tą aplikacją, potem tylko tak dla testów wywaliłem też nowa aktualizacje webview, próbowałem na różnych wersjach tej aplikacji uruchomić i też to nic nie dało.

Wysłane z mojego Mi11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2021 o 21:14, Bico napisał:

Ani to ani to, pobierasz plik ZIP na telefon i instalujesz poprzez panel aktualizacji w telefonie i tyle :D tylko trza kliknąć parę razy na ikonkę miui żeby odblokować opcję instalacji poprzez zip

Jak nazywa się ta opcja która odblokowuje zip w op ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Mi11 to niewypał. Restartuje się, pokazuje zdjęcia z X dnia, po czym po restarcie telefonu wracają inne zrobione wcześniej a tych z X nie widać i nie da się odnaleźć. Aplikacja aparatu się zawiesza podczas nagrywania filmów. Czy próbował ktoś oddać telefon ze zwrotem gotówki?

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Mi11 to niewypał. Restartuje się, pokazuje zdjęcia z X dnia, po czym po restarcie telefonu wracają inne zrobione wcześniej a tych z X nie widać i nie da się odnaleźć. Aplikacja aparatu się zawiesza podczas nagrywania filmów. Czy próbował ktoś oddać telefon ze zwrotem gotówki?

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka


Musisz mieć pecha. U mnie zasuwa pięknie. Po czterech dniach od zakupu wszystkie bolączki o których pisałem wcześniej ustąpiły.

Wysłane z mojego Mi11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie telefon śmiga aż miło, po zaktualizowaniu do miui 12.5 Stable xiaomi.eu ładnego kopa dostał heh
Czy poprawiły się temperatury pracy podczas zwykłego użytkownika tel? Tj. jakieś social media, przeglądarka, aplikacje sklepów, YT itd. Żadnych gier. Czy na 12.5 też temp na baterii, a co za tym idzie obudowy w miejscu styku z palcami na plecach osiąga nieraz po 40C?

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie telefon śmiga aż miło, po zaktualizowaniu do miui 12.5 Stable xiaomi.eu ładnego kopa dostał heh
Możesz mnie poinstruować jak to mogę zrobić? Przy próbie wyszukania aktualizacji wskazuje mi, że mam aktualną wersję. 12.0.3

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć pecha. U mnie zasuwa pięknie. Po czterech dniach od zakupu wszystkie bolączki o których pisałem wcześniej ustąpiły.

Wysłane z mojego Mi11 przy użyciu Tapatalka

Jeśli mogę Cię prosić to zrobiłbyś mały test?
Nagraj kilka filmów po około 30 sekund. Stabilizacja ekranu włączona, 1080p 60fps, manualne dotykanie ekranu ze zmianą oświetlenia. Przy takim czymś aplikacja aparatu mi się zacina jak i filmy mają to samo. Opisywałem ten problem w dziale Problemy Techniczne

Dokładnie mi chodzi o takie zachowanie jak pod tym linkiem


Jeżdżę na szkolenia obronne z psem, mamy grupkę kilku osób i z każdego "ataku" nagrywam po jednym filmiku. Tak przez jakieś kilkanaście minut. Aplikacja aparatu jak i sam film zaczynają się mocno zacinać. Nie pomaga nic. Wyczyszczenie danych, zatrzymanie, restart urządzenia - wszystko to robilem bez żadnego skutku.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zbuntowany a przywracałes telefon do ustawień fabrycznych bez przywracania kopi z google, z miui, z innego telefonu? Najlepiej wgrać wszystko ręcznie.

Druga sprawa. Wejdź tu https://www.xda-developers.com/download-miui-12-stable-update-rolling-out-several-xiaomi-redmi-mi-poco-devices/#venus

Pobierz dla mi 11 soft w wersji V12.0.9.0.RKBEUXM

Po pobraniu wejdź w ustawienia/o telefonie kliknij tą 12 i tam niby wyszuka aktualizacje, których nie ma. Następnie ta 12 nad "Co nowego?" Klikaj z 5 razy szybko i coś tam będzie pisać w każdym razie odblokujesz możliwość instalacji z pliku ZIP. Teraz powyżej kliknij w te 3 kropki i daj "wybierz paczkę aktualizacji" powinna być domyślnie w folderze download.

U mnie nagrywa dobrze, oprócz gównianej baterii jest wszystko super w porównaniu do miui 12.0.3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=14991]zbuntowany[/mention] a przywracałes telefon do ustawień fabrycznych bez przywracania kopi z google, z miui, z innego telefonu? Najlepiej wgrać wszystko ręcznie.
Druga sprawa. Wejdź tu https://www.xda-developers.com/download-miui-12-stable-update-rolling-out-several-xiaomi-redmi-mi-poco-devices/#venus
Pobierz dla mi 11 soft w wersji V12.0.9.0.RKBEUXM
Po pobraniu wejdź w ustawienia/o telefonie kliknij tą 12 i tam niby wyszuka aktualizacje, których nie ma. Następnie ta 12 nad "Co nowego?" Klikaj z 5 razy szybko i coś tam będzie pisać w każdym razie odblokujesz możliwość instalacji z pliku ZIP. Teraz powyżej kliknij w te 3 kropki i daj "wybierz paczkę aktualizacji" powinna być domyślnie w folderze download.
U mnie nagrywa dobrze, oprócz gównianej baterii jest wszystko super w porównaniu do miui 12.0.3
Na 12.0.3 miałeś problem z nagrywaniem filmów czy to tylko mój przypadek?
Którą wersję powinienem pobrać? Recovery czy Fastboot?

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...