Jump to content

[DRV BLE BMS] [RECOVERY - PRO] - Ratunkowe pliki do wgrania kompatybilne z wersją PRO


Battery_Saver

Recommended Posts

Masz uszkodzone oprogramowanie ESC (DRV)? Padło BLE? Problem z BMS? Zbyt wysoka/niska lub niekompatybilna wersja softu? Nie udała się modyfikacja i soft się zbrickował? Inny problem z oprogramowaniem?

Poniżej znajdziesz stockowe/oficjalne/oryginalne pliki dla ratunkowego odzyskania lub zmiany wersji oprogramowania w Twoim pojeździe.

W zależności od tego w jaki sposób będziesz wgrywać oprogramowanie, będziesz potrzebować odpowiednich plików. Albo ZIP albo BIN. Poniżej są pliki ZIP. Gdy będziesz potrzebować pliku BIN - rozpakuj archiwum - plik BIN znajduje się w środku.

 

TYLKO dla hulajnogi w wersji PRO.

 

BLE czyli dashboard, wyświetlacz, Bluetooth - zależy jak chcesz to nazwać. Chodzi o tę płytkę, na której jest wyświetlacz, montowana w mostku kierownicy. W zależności od modelu hulajnogi może zawierać wyświetlacz pokazujący aktualną prędkość, tryb jazdy, poziom naładowania baterii lub tylko diody informujące o stanie baterii.

BLE 0.9.0  BLE090-PRO.zip

BLE 1.0.0  BLE100-PRO.zip

BLE 1.1.0  BLE110-PRO.zip

BLE 1.2.2  BLE122-PRO.zip

BLE 1.2.5  BLE125-PRO.zip

 

 

BMS czyli sterownik baterii, znajduje się w baterii, to ta płytka na której mruga dioda niebieska, lub czerwona. Chroni ogniwa przed uszkodzeniem, kontroluje pracę baterii, jej ładowanie oraz rozładowywanie oraz utrzymuje równe napięcie na wszystkich celach w pakiecie.

BMS 1.1.6  BMS116-PRO.zip

BMS 1.2.6 BMS126-PRO.zip

 

 

DRV czyli oprogramowanie ESC, czyli kontrolera silnika. Kontroler silnika ESC to ten układ, który znajduje się obok baterii w aluminiowo-plastikowej obudowie. Steruje on pracą silnika.

DRV 1.5.2  DRV152-PRO.zip

DRV 1.5.5  DRV155-PRO.zip

DRV 1.6.0  DRV160-PRO.zip

DRV 1.6.6  DRV166-PRO.zip

DRV 1.7.1  DRV171-PRO.zip

 

 

Powyższe wersje to oryginalne wersje oprogramowania NIE MODYFIKOWANE. Tak zwane, stock, vanilla. bazowe itp. Nie zawierają żadnych modyfikacji. Jak je wgrać? Proponuję znaleźć odpowiedni poradnik albo tutaj na forum albo w Internecie. 

Nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za wgrywanie czegokolwiek a tym bardziej za nieudane próby flash-owania. Wszystko robisz na własną odpowiedzialność, więc przydało by się posiadać minimalną wiedzę na ten temat. Jeśli nie znasz się na tym, to lepiej nic nigdzie nie wgrywaj - oddaj pojazd do serwisu czy to autoryzowanego czy nieoficjalnego, lub zleć wgrywanie komuś, kto się na tym zna, lub przynajmniej już to robił z powodzeniem. Pamiętaj, że wgrywanie oprogramowania w inny sposób niż poprzez oficjalną aplikację od producenta grozi uszkodzeniem/ucegleniem pojazdu a w najlepszym wypadku - utratą gwarancji.

Gdy pojawią się inne sprawdzone i w pełni kompatybilne wersje fw - temat zostanie zaktualizowany.

##

Źródła: 1 2 3 4 5

Link to comment
Share on other sites

  • Battery_Saver changed the title to [DRV BLE BMS] [RECOVERY - PRO] - Ratunkowe pliki do wgrania kompatybilne z wersją PRO
  • mrosi pinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...