Jump to content

Nie działa dotyk czytnik linii papilarnych i USB-OTG


Recommended Posts

Witam,

Kilka dni temu w telefonie miałem uruchomioną aplikację do strumieniowania muzyki, zatrzymałem piosenkę a po jakimś czasie chciałem ją uruchomić ponownie, jednak przestał działać dotyk. Przytrzymałem dłużej przycisk zasilania i telefon uruchomił się ponownie, jednak nie mogłem odblokować ekranu dotyk nie działał i czytnik linii papilarnych również nie odblokowywał telefonu. Postanowiłem podpiąć myszkę przez USB-OTG(przejściówka jest sprawna działała wcześniej jak i teraz na innych telefonach), jednak i to nie zadziałało. Postanowiłem zgrać pliki z telefonu i zresetować go do ustawień fabrycznych. oczywiście w normalnym trybie win10 plików nie widział, bo nie miałem odblokowanego ekranu. miałem jednak zainstalowane twrp jednak i tam miałem hasło. Wgrałem inne twrp i zgrałem pliki, po czym wgrałem nowy rom.

Po wgraniu rom-u telefon krzyczy że jest zablokowany i połączony z moim kontem MI, odpiąłem go od konta jednak dalej wyświetla ten sam komunikat i nie mogę nic zrobić bo nie działa dotyk. 

wgrywałem już różne wersje Global EU i CN jednak nadal to samo.

Chciałem się zapytać czy ktoś z Was miał teki problem?

Jak obstawiacie? Co uległo uszkodzeniu dotyk czy płyta główna?

Dodam tylko, że telefon uległ samoistnie uszkodzeniu. Oddałbym go na gwarancję,  telefon kupiłem 29.11.2019r jednak sklep Bestcena.pl zamknął swoja działalność, a w serwisie MI nie pytałem raczej nie zrealizują mi tej gwarancji. Chyba że ktoś miał taki przypadek i coś idzie załatwić?

Z góry dziękuję za wszelkie informacje i sugestie.

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...