Jump to content

Menu twardego resetu oraz Rozszerzony ekran w trybie dla programisty.


Recommended Posts

Hej, sytuacja wygląda tak, że niestety ale patrzyłem na ustawienia w kategorii Tryb Programistyczny. No i znalazłem tam funkcje "rozszerzenie ekranu" czy jakoś tak, na moją głupotę nie wiem po co ale zmieniłem wartość z default na jakąś kilka krotnie większą ( chyba 3623). No i jak to zmieniłem walnąłem missclicka i zamiast "Anuluj" dałem "Ok"  i mi ekran zmienił się na czarny( rozszerzył mocno). Trochę spanikowałem i chciałem zrestartować telefon w nadzieji że to coś pomoże, więc przytrzymałem Przycisk zasilania raz by włączyć panel do mocniejszego wyłączenia itd, a potem znowu by tak jakby zaakceptować wyłączenie telefonu. No więc zamiast wyłączenia telefonu, włączyło mi się te Menu twardego resetu, próbowałem dać Reboot(bo chyba to wyłącza to menu) ale nie podziałało i dalej mi się włącza te menu , nie za bardzo jestem chętny do permanentnego usunięcia moich danych. Więc chciałem zapytać czy można jakoś zaradzić na rozszerzenie ekranu oraz na menu twardego resetu. Wiem że jestem strasznym cymbałem i może jak uda się rozwiązać tą sytuacje to wątpię bym się już kiedykolwiek zbliżał do tej kategorii dla programisty.

Link to post
Share on other sites

Niestety MIUI się wywala przy większych wartościach. Aż dziw, że ci w ogóle poszło te 3 tysiące, bo na MIUI o ile kojarzę już tysiąc potrafi wywołać bootloop.

Nie mam żadnej pewności, że to pomoże, ale spróbuj w tym trybie podpiąć telefon do komputera, ściągnąć minimal adb and fastboot i spróbować wpisać tam (po wejściu w plik cmd-here) jedną z tych komend:

adb shell wm size reset
adb shell wm density 392

Jeśli wywali błąd, to niestety, tylko reset.

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...