Skocz do zawartości

Telefon nie wstaje po wgraniu TWRP


ayala73

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z telefonem,który "odziedziczyłem " po córce, a który bardzo wolno chodził (redmi note 3 pro). Postanowiłem wgrać mu rom miui polska i po kolei zrobiłem tak:odblokowałem botloader, wgrałem TWRP i połączyłem się z nim. W tym momencie przypomniałem sobie, że nie mam na telefonie romu który chcę zainstalować więc w TWRP wcisnąłem reboot. Od tego momentu system się nie załącza, na chwilę pokazuje się napis "mi" na wyświetlaczu gaśnie i nic . Gdy podłączam telefon do laptopa, słychać dżwięk tak jakby się połączył ze smartfonem, ale niestety nic na laptopie się nie pokazuje. Wciskając vol- i power uruchamia się fastboot i tyle. Czy można coś z tym fantem zrobić, jeśli ktoś może pomóc to z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kacper Skrzypek napisał:

Wgraj ponownie TWRP.

Właśnie nie bardzo teraz mogę to zrobić, mam taki komunikat:

C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>fastboot flash recovery twrp.img
target reported max download size of 536870912 bytes
sending 'recovery' (38014 KB)...
OKAY [  1.315s]
writing 'recovery'...
FAILED (remote: Partition flashing is not allowed)
finished. total time: 1.330s

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie brzmi - czy po ponownym reboocie bootloader znowu się nie zablokuje...

Kiedyś przy jednej z aktualizacji były problemy właśnie z blokowaniem bootloadera na RN3Pro w wersji 3 GB RAM i pomagało wgranie RedWolf Recovery (nie pamiętam już dokładnie jakiego, prawdopodobnie tego: https://miuipolska.pl/forum/topic/27559-kenzo-red-wolf-recovery-project-322-028/). 

Myślę, że po wgraniu tego recovery możesz kontynuować instalację (czyli format data, reboot do recovery, wrzucenie ROM-u z komputera do pamięci telefonu, instalacja, restart do systemu).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam na telefonie roma którego chcę wgrać i nie wiem jak go umieścić na nim bez wychodzenia z TWRP. Boję się że jak wyjdę to znowu będą problemy, wgrałem rom na kartę sd ale niestety przy włączonym twrp nie jest widoczna w smartfonie.

 

Kacper w tym samym momencie wkleiliśmy temat, będę próbował

Edytowane przez ayala73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ayala73 napisał:

Nie mam na telefonie roma którego chcę wgrać i nie wiem jak go umieścić na nim bez wychodzenia z TWRP

Możesz skopiować z komputera na przykład. Telefon powinien być wykrywany tak, jakbyś go normalnie podpiął.

Jak już wrzuciłeś na kartę SD to powinna być widoczna w menu Install/Instaluj (tylko że musisz ją wybrać zamiast pamięci wewnętrznej, w menu na górze powinna być od tego ikona).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...