Skocz do zawartości

Jasność wyświetlacza - problem


twBorciu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Poco F3 6/128

Pomimo wyłączenia opcji automatycznej jasności ekran działa swoim życiem i sam się przyciemnia i rozjaśnia. Ustawienie ręczne maksymalnej jasności na pasku nic nie daje bo telefon i tak świeci słabiej niż na maks mocy po czym po jakimś czasie się odwiesi i zaczyna świecić maksem. Momentami reaguje tak jakby na czujnik światła - gdzie przy wyłączonej automatycznej jasności tak nie powinno być. Opcje oszczędzania energii również są wyłączone. Jest to dość irytujące. Najnowsza aktualizacja nic nie dała. Może ktoś zna rozwiązanie?

Edytowane przez twBorciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo. Wygląda na błąd w sofcie. Włączanie i wyłączanie opcji zwiększania jasności w słońcu  nic nie daje - na sztywno włączone...

Do tej pory (tydzień) tego nie zauważyłem, zatem pewnie wkurzać mnie nie będzie, ale chyba przestanę czytać forum, bo to już druga (po zielonej poświacie w uber niespotykanych w normalnym użytkowaniu okolicznościach) wada tego fona, o której z własnych obserwacji bym się pewnie nie dowiedział, a teraz "serce boli". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dnia 24.04.2021 o 12:10, twBorciu napisał:

Na pierwszym sofcie to się działo po aktualizacji to samo. Ciekawe jak by się zachowywał wyświetlacz na sofcie miuipolska, będzie trzeba spróbować pobawić się z odblokowaniem tel i zmianą softu.

Na miui Polska też się zdarza, że w pełnym słońcu ekran nagle się przyciemnia. MIUI 12.5.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...