Skocz do zawartości

Po aktualizacji Miui 5.5.22 brak języka polskiego


art t

Rekomendowane odpowiedzi

Po aktualizacji do wersji 5.5.22  i restarcie telefonu nie bło języka polskiego tylko chiński i angielski.Próby przywrócenia języka polskiego nie dawały rezultatu.Przed aktualizacją był język polski.Obecnie udało mi się wgrać miui Polska made by gucci 5.5.8 v6-4.4 .Język polski został przywrócony ale wydaje mi się że to jest chyba starsza wersja oprogramowania.Nadmieniam że jestem swieżak w temacie i telefon mam od kilku dni i dopero go "rozgryzam".

 

Czy w wersji 5.5.22 jest język polski jak tak do dla czego mi go wywaliło.Telefon kupiony u polskiego dystrybutora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin czy Ty czytałeś ze zrozumieniem co ja napisałem.Wgrałem gucci bo w wersji 5.5.22 wywaliło mi język polski zapytałem również czy w wersji 5.5.22 jest język polski.Czytaj ze zrozumieniem i nie udawaj cwaniaka.Napisałem że jestem świerzak w miui a to forum jest to udzielania porad a nie nabijania się .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin czy Ty czytałeś ze zrozumieniem co ja napisałem.Wgrałem gucci bo w wersji 5.5.22 wywaliło mi język polski zapytałem również czy w wersji 5.5.22 jest język polski.Czytaj ze zrozumieniem i nie udawaj cwaniaka.Napisałem że jestem świerzak w miui a to forum jest to udzielania porad a nie nabijania się .

I dla świeżaka jest właśnie ta instrukcja. A to czemu nie było gdzieś tam języka to nie wiadomo. Nie podałeś dokładnych danych i informacji. Język polski oczywiście jest w każdym romie tutaj od zawsze, więc odpowiadać na to nie było sensu, skoro zainstalowałeś potem rom i język masz. 

 

Podsumowując jakimś cudem masz język polski - czyli sprawa zakończona. 

A wyjaśnienie cudu może leżeć właśnie w tej instrukcji. Dlatego warto poczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dla świeżaka jest właśnie ta instrukcja. A to czemu nie było gdzieś tam języka to nie wiadomo. Nie podałeś dokładnych danych i informacji. Język polski oczywiście jest w każdym romie tutaj od zawsze, więc odpowiadać na to nie było sensu, skoro zainstalowałeś potem rom i język masz. 

 

Podsumowując jakimś cudem masz język polski - czyli sprawa zakończona. 

A wyjaśnienie cudu może leżeć właśnie w tej instrukcji. Dlatego warto poczytać.

No właśnie instrukcję przeczytałem jak aktualizacja pozbawiła mnie języka polskiego dla tego wgrałem soft gucci WG INSTRUKCJI ,a z tego co widzę to zamiast coś podpowiedzieć to w dalszym ciągu udajesz cwaniaczka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj swój pierwotny post o powiedz a raczej sam pomyśl logicznie czy na tej podstawie ktokolwiek może coś stwierdzić?

Nie wiadomo co wgrałeś (nazwa pliku?), u kogo kupiłeś (konkret) itp itd.

 

Sorry ale piszesz ta: kupiłem gdzieś polski telefon, miałem tam jakąś wersję nie pamiętam, wgrałem jakąś wersję 5.5.22 i nie mam polskiego, potem wgrałem też 5.5.22 i mam polski. Pomóżcie co ja robię źle... 

 

Zadaj normalnie pytanie a dostaniesz odpowiedź. Tu liczą się konkrety bo potem marnujemy miejsce w bazie danych forum na pierdoły a okazuje się, że już na samym początku człowiek wgrał nie to co trzeba. Rozumiesz co chcę powiedzieć? Zamiast wypominać cwaniaka pisz jeden post gdzie podasz nazwy plików, a dostaniesz w następnym odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji do wersji 5.5.22  i restarcie telefonu nie bło języka polskiego tylko chiński i angielski.Próby przywrócenia języka polskiego nie dawały rezultatu.Przed aktualizacją był język polski.Obecnie udało mi się wgrać miui Polska made by gucci 5.5.8 v6-4.4 .Język polski został przywrócony ale wydaje mi się że to jest chyba starsza wersja oprogramowania.Nadmieniam że jestem swieżak w temacie i telefon mam od kilku dni i dopero go "rozgryzam".

 

Czy w wersji 5.5.22 jest język polski jak tak do dla czego mi go wywaliło.Telefon kupiony u polskiego dystrybutora.

No patrz co napisałem wcześniej.Telefonu nie kupiłem gdzieś tylko z polskiej sieci dystrybucji reszta u góry chyba wystarczy konkretów.Jak nie umieszczytać ze zrozumieniem poczytaj Hrabiego Fredry.


Aktualizacja do wersji 5.5.22 automatyczna nic nie było wgrywane!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że wgrałeś 5.5.22 nie znaczy że wgrałeś polskie 5.5.22.

Mogleś wgrac chińskie.

Najważniejsze pytanie skąd je sciagnałeś?

To ty nie rozumiesz pytań !

Ps.

Nie ma czegoś takiego, jak polska dystrybucja.

Edytowane przez raf7705
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WERSJA 5.5.22 WGRAŁA SIĘ AUTOMATYCZNIE Z UPDATE AKTUALIZACJA,GUCCI MA VER Z J.POLSKIM DO POBRANIA MA MIUI POLSKA.OD RANA DO TERAZ MAM TELEFON W MAŁYM PALCU.NIC CIEKAWEGO NIE MACIE DO POWIEDZENIA I UWAŻACIE SIĘ ZA FACHOWCÓW W DZIEDZINIE PROGRAMOWANIA TELEFONÓW.TEMAT ZAKOŃCZONY BEZ URAZY.POZDRO ART JT!!!!!

 

 

//Z25: MIUIPolska nie wspiera ściągania aktualizacji przez aplikacje Updater.. więc nie miałeś naszego romu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WERSJA 5.5.22 WGRAŁA SIĘ AUTOMATYCZNIE Z UPDATE AKTUALIZACJA,GUCCI MA VER Z J.POLSKIM DO POBRANIA MA MIUI POLSKA.OD RANA DO TERAZ MAM TELEFON W MAŁYM PALCU.NIC CIEKAWEGO NIE MACIE DO POWIEDZENIA I UWAŻACIE SIĘ ZA FACHOWCÓW W DZIEDZINIE PROGRAMOWANIA TELEFONÓW.TEMAT ZAKOŃCZONY BEZ URAZY.POZDRO ART JT!!!!!

O cholera. Trudny przypadek. Dialekt ciężki do zrozumienia.

Do poprzednich postów. Xiaomi nie ma polskiej sieci dystrybucji tylko zapewne jakiś Janek z allegro Ci sprzedał telefon.

Gucci to tylko nazwa kodowa a nie "autor" panie kolego

Prawdopodobnie ściągnąłes aktualizacje ota wiec chyba masz xiaomi.eu. A właśnie, zapytam zapobiegawczo. Wiesz ze można język zmienić w ustawieniach?

Edytowane przez Rzeźnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bez powodu pytałem się parę razy o nazwy plików ale człowiek tego nie rozumie i woli nazywać mądrzejszych od siebie cwaniakami.

Co prawda skoro wgrał rom made by gucci to musi mieć jednak Redmi Note 1S.

Autor napisał, że temat zakończony więc widać ma rację.

Wysłane z MI Note

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...