Jump to content

Redmi Note 9 Pro EU - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.0.3.0.QJZMIXM - Android 10

Recommended Posts

• 2 weeks later...

Siema, mam pytanko, nie zwróciłem uwagi jak to było w wersji global, bo swoją przygoda z xiaomi.eu zacząłem od tej wersji , ale ostatnio zauważyłem dość szybko spadek procentów baterii, co się okazało , najwięcej zjadała APK Mi Wideo, problem w tym że rzadko jej używam , prawie wcale, jedynie co pomaga to zatrzymanie jej , czasem wyczyszczenie danych , ale po jakimś czasie , kilku dni , znowu siedzi w tle i ja drenuje. jak np obejrzę jakiś swój film nagrany telefonem , chce wyjść z apki to po chwili pojawia mi się powiadomienie że no dokończ oglądanie itd, nawet jak obejrzę film do końca to i tak to mi wyskoczy. Jakieś pomysły na to? Oprócz np wyłączenia jej, lub zmiany na inną ?

Edited by Ciutniak

Zobacz jakie ma uprawnienia. Sprawdź czy nie ma jej w autostarcie. Zobacz w opcjach zarządzania baterią/energia czy jest opcja uśpienia.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

No właśnie z tą apka jest tak że jakiś dodatkowych uprawnień to ona nie ma do włączania ( jedynie powiadomienia i to wszystko), ani tego , ani optymalizacji bateria czy też opcji autostartu jak to ma większość aplikacji, w sumie to w informacji o aplikacji za wiele nie ma do zarządzania nią.

Udało mi się zapanować nad nią :) użyłem co prawda aplikacji firm trzecich jak to się fajnie nazywa :P ale udało mi się wywalić ja z pamięci podręcznej , co prawda po użyciu jej , w sensie obejrzeniu filmu wyskakuje powiadomienie o jakimś tam filmie , ale usuwając ja z ostatnich używanych apek ( guzik kwadratu :) ) usuwa się i powiadomienie , a apka to hiden setting for miui jak by ktoś był zainteresowany.

Edited by Ciutniak

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...