Jump to content

Problem przy instalacji Xiaomi.eu - TWRP wykrywa "onc" zamiast "onclite"

Recommended Posts

Pacjent: Redmi 7 (onclite)

TWRP: 3.5.2_9-20210405 by KostyaJRZ

Chcę zainstalować: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv11/xiaomi.eu_multi_HM7_V11.0.1.0.QFLCNXM_v11-10.zip

Witam!

Z góry zaznaczam że z flashowaniem Xiaomi zacząłem dopiero wczoraj. Chcę zainstalować xiaomi.eu, jednak podczas instalacji wyskakuje błąd 7. Obstawiam że chodzi o nazwę kodową (Redmi 7 to onclite, a ROM jest do onc). Poniżej załączam zdjęcie (z chęcią się dowiem czy da się zrobić zrzut ekranu w TWRP :)).

1618845624975.thumb.jpg.8c892ff748e804788c0e8bb096c175af.jpg

Z góry dziękuję za odpowiedzi!

Wygląda na to, że TWRP nie rozpoznaje poprawnie nazwy urządzenia. Możesz albo spróbować z innym TWRP, albo ewentualnie zedytować plik META-INF/com/google/android/updater-script i zmienić w nim onc na onclite, a następnie wrzucić go z powrotem do paczki i zainstalować. Powinno wtedy przejść.

• Kacper Skrzypek changed the title to Problem przy instalacji Xiaomi.eu - TWRP wykrywa "onc" zamiast "onclite"
Wygląda na to, że TWRP nie rozpoznaje poprawnie nazwy urządzenia. Możesz albo spróbować z innym TWRP, albo ewentualnie zedytować plik META-INF/com/google/android/updater-script i zmienić w nim onc na onclite, a następnie wrzucić go z powrotem do paczki i zainstalować. Powinno wtedy przejść.
Dziękuję ci bardzo za wskazanie pliku i odpowiedź! Edytuję go w Notepad++.

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka

Zrobiłeś Format (nie Wipe) Data w TWRP?

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka

Zrobiłem Format Data, ale zamykam temat. Zainstalowałem Lineage OS, GApps i Magiska. Działa bardzo dobrze. Dziękuję za odpowiedzi!

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka