Skocz do zawartości

Mi True Wireless EBs Basic S - problem pojawia się i znika


Sheriff Grimes

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam problem z moimi słuchawkami, ale najdziwniejsze jest to, że występuje on tylko czasem, a mianowicie, dźwięk jest strasznie zaszumiony a i mnie słychać bardzo kiepsko.

Zauważyłam problem kiedy rozmawiałam przez telefon - pojawił się tak o, zarówno odbiór jak i przesył dźwięku był bardzo słaby. Sprawdziłam jednak na innym telefonie i tam było słychać bardzo czysto, więc wychodzi na to że to byłby problem z telefonem, a nie słuchawkami. Z kolei kiedy z tego telefonu oglądam np. YouTube, to dźwięk jest czysty. Uznałam więc, że pojawia się on może tylko wtedy, kiedy i ode mnie dźwięk wychodzi? Ale skoro tak, to dlaczego na innym urządzeniu słychać świetnie?
To samo kiedy korzystam z teamsa - czasem na moim laptopie dźwięk jest super, ale też nie zawsze, bo i zdarzyło się tak, że były szumy. Wczoraj korzystałam z chromebooka i kiedy miałam podłączone te słuchawki jako mikrofon i głośnik - dźwięk był tragiczny, ale kiedy zmieniłam ustawienia tylko na głośnik, to głos znów stał się czysty...

Nie mam pojęcia od czego to zależy i dlaczego pojawia się tylko czasem i tylko na niektórych urządzeniach, pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...