Skocz do zawartości

Problem z upgrade 2.0.8.0017 po instalacji MI 3H w XIAOMI HOME odrzuca mi aktualizację do najnowszego oprogramowania.


KrzysztofWłocławek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o podpowiedz co zrobić jeśli zakupiony 3H po odpaleniu posiada wer. oprogramowania 2.0.8.0014 i nie chce mi sie aktualizować do najnowszej wersji 0017, w zakładce "aktualizacje" świeci sie czerwona kropka powiadomień o nowej wersji ale kiedy klikam "uaktualnij" wyświetla się proces aktualizacji 0% i tak zawiśnie przez 2 sekundy i wychodzi. Co odpalę ikonkę podglądu 3H wyświetla sie wartość itp. ale też znowu pojawia sie informacja o tym bym zaktualizował do nowej wersji jak znowu próbuje zaktualizować sytuacja sie powtarza i tak w kółko, co moze być przyczyną nie pobierania aktualizacji ?? 

Edytowane przez KrzysztofWłocławek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KrzysztofWłocławek zmienił(a) tytuł na Problem z upgrade 2.0.8.0017 po instalacji MI 3H w XIAOMI HOME odrzuca mi aktualizację do najnowszego oprogramowania.

Muszą usunąć problem na serwerze, chyba że aktualizacja została wycofana wtedy sprzęt potrafi pamiętać że była i sygnalizuje zeby updata zrobić, a pliku do pobrania nie ma.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Edit. Jak sprzęt dobrze działa to sobie odpuścić aktualizacje, bo po aktualizacjach potrafią być problemy.
A to czujniki świra dostają, a to automatyzacja pada, itp.





  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 15.04.2021 o 17:07, KrzysztofWłocławek napisał:

ok póki co wszystko działa ok, tylko pojawia sie komunikat za każdym razem kiedy odpalę aplikacje o aktualizacji ale zawsze mogę anulować i jest ok, dziękuje za pomoc pozdrawiam   

Jest na to obejście, które zastosowałam u siebie.

Usun urządzenie z MiHome. W ustawieniach zmien region na Nową Zelandię (zniknie ci wtedy reszta urządzeń jeśli je masz, ale nie przejmuj się tym), dodaj urządzenie ponownie i wtedy zrób update.

Po zakończonej operacji znów usun urządzenie z MiHome, zmien region na Polskę (reszta urządzeń wroci), dodaj urządzenie i gotowe.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Ebeebe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...