Skocz do zawartości

Redmi Note 10 Pro - Official MIUI ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Redmi Note 10 Pro – Global Stable ROM

MIUI V13.0.2.0.SKFMIXM (Android 12)

Recovery Rom
https://bigota.d.miui.com/V13.0.2.0.SKFMIXM/miui_SWEETGlobal_V13.0.2.0.SKFMIXM_57fbf2e678_12.0.zip

*Mi Pilot Release

Changelog:
Optimized system performance
Improved system security and stability

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redmi Note 10 Pro – EEA Stable ROM

MIUI V13.0.3.0.SKFEUXM (Android 12)

Recovery ROM
https://bigota.d.miui.com/V13.0.3.0.SKFEUXM/miui_SWEETEEAGlobal_V13.0.3.0.SKFEUXM_73299ee316_12.0.zip

*Mi Pilot release

Changelog:
Optimized system performance
Improved system security and stability

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli ktoś jest na Globalu EEA, to wersję SKFEUXM można zainstalować już, nawet gdy nie widzi jej aktualizator. Trzeba tylko zaktualizować aplikację Aktualizacje i potem wybrać ściągniętą paczkę (ważne, żeby była ona w głównym katalogu, bo na inne ściezki, np. katalog Download, aktualizator odmawia dostępu). Przypadek sprawdził @blejdzik.

IMG_20220212_231050.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kacper Skrzypek napisał:

Jeśli ktoś jest na Globalu EEA, to wersję SKFEUXM można zainstalować już, nawet gdy nie widzi jej aktualizator. Trzeba tylko zaktualizować aplikację Aktualizacje i potem wybrać ściągniętą paczkę (ważne, żeby była ona w głównym katalogu, bo na inne ściezki, np. katalog Download, aktualizator odmawia dostępu). Przypadek sprawdził @blejdzik.

IMG_20220212_231050.jpg

Potwierdzam działa :)

 

@Kacper Skrzypek wpadł na pomysł aby przetestować to na moim modelu, udało się :) można osiągnąć zamierzony cel, oczywiście czekam swoje 7 dni na odblokowanie BL ale to nic wielkiego mi nie da ponieważ TWRP nie działa jak należy na andku 12.

Edytowane przez blejdzik
bbbb
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Kacper Skrzypek napisał:

Jeśli ktoś jest na Globalu EEA, to wersję SKFEUXM można zainstalować już, nawet gdy nie widzi jej aktualizator. Trzeba tylko zaktualizować aplikację Aktualizacje i potem wybrać ściągniętą paczkę (ważne, żeby była ona w głównym katalogu, bo na inne ściezki, np. katalog Download, aktualizator odmawia dostępu). Przypadek sprawdził @blejdzik.

IMG_20220212_231050.jpg

A czy mając wersję MIUI Global 12.5.3.0 RKFEUOR (soft Orange) też mogę to tak zaktualizować?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, blejdzik napisał:

Zaktualizuj aplikacje "aktualizacje" sciągnij najnowsze .apk

 

https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/mi-updater/mi-updater-7-7-0-release/

Zainstalowałem aplikację z tego linka i teraz jest gorzej, tzn mam ten sam komunikat że screenu ale plik aktualizacji musi być w glownym katalogu a wcześniej mogłem mieć w download.

 

Screenshot_2022-02-13-18-15-09-955_com.android.settings.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoim poście pisałem, że ma być w głównym ;) czytamy ze zrozumieniem.

Najpierw zaktualizuj do 12.5.7.0 a później do 13.

https://bigota.d.miui.com/V12.5.7.0.RKFEUXM/miui_SWEETEEAGlobal_V12.5.7.0.RKFEUXM_03d5ef5aec_11.0.zip

Edytowane przez Kacper Skrzypek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kacper Skrzypek napisał:

W swoim poście pisałem, że ma być w głównym ;) czytamy ze zrozumieniem.

Najpierw zaktualizuj do 12.5.7.0 a później do 13.

https://bigota.d.miui.com/V12.5.7.0.RKFEUXM/miui_SWEETEEAGlobal_V12.5.7.0.RKFEUXM_03d5ef5aec_11.0.zip

Widziałem że pisałeś że ma być w głównym i miałem w głównym i w download.

Zapomniałem że trzeba po kolei aktualizować i nie da się pominąć jakiejś aktualizacji.

Działa, dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Damian38 napisał:

Halo halo użytkownicy Redmi Note 10 Pro z MIUI 13 jak wam śmiga? ja po instalacji przez fastboota średnio jestem zadowolony telefon stracił trochę na płynności w porównaniu do oficjalnego romu:( 
Często mam małe ścinki 

U mnie działa jak należy, jedynie co zauważyłem że czytnik linii papilarnych reaguje wolniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, adik3929 napisał:

Jak z płynnością i ogólnym działaniem po aktualizacji do miui 13? wypowie się ktoś? 

U mnie średnio, lekkie scinki podczas wychodzenia z folderów i ogólnie system troszkę mniej płynny ale dzisiaj sprobuje go wygrac jeszcze raz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Jestem posiadaczem telefonu,  Redmie Note 10 Pro, Od ponad miesiąca pilnuję i czekam na aktualizację do miui 13, I czytam po forach to wyczytuje, że inne modele dostały już nowy system, A  w liscie (aktualizacji) był też podany właśnie note 10 pro, Mam pytanie czy jeszcze będą aktualizacje? Czy coś jest nie tak z moim  telefonem? 

Edytowane przez jarovssky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • jarovssky zmienił(a) tytuł na Redmi Note 10 Pro MIUI 13
4 minuty temu, dzanas69 napisał:

Może zmień rejon na Szwajcarię , tam podobno była aktualizacja OTA, a jak nie to zainstaluj ręcznie, wyżej jest opisane jak to zrobić

Jedynie przez te  pliki co trzeba pobrać? Czy da się jakoś zrobić to przez aplikację?  Jak wchodzę w apke od systemu, i mam tą opcję ,, pobierz najnowszy pakiet`` to nie wyskakuje że jest to miui 13.

5 minut temu, dzanas69 napisał:

Może zmień rejon na Szwajcarię , tam podobno była aktualizacja OTA, a jak nie to zainstaluj ręcznie, wyżej jest opisane jak to zrobić

A wiesz jak może zaktualizować aplikację aktualizacje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...