Skocz do zawartości

Redmi Note 10 Pro - Official MIUI ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, Jul3k napisał:

Nie mogę ponownie odblokować telefonu, bo jest on już odblokowany..
image.thumb.png.eca38363d5424fdc225678e68fd71809.png

W samym miflash, nieważne jaki rom wybiorę wywala error.

No nie wiem co jeszcze innego mogę zrobić ;/

image.thumb.png.af38594f3d138bc33d0e74cec0cfac86.png

A telefon na tym 12.5.1 global strasznie mi się grzeje jak słucham radia internetowego na głośniku bt to potrafi się nawet samoistnie wyłączyć z przegrzania..

Jezeli chodzi o grzanie fona to u mnie jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Jul3k napisał:

Nie mam pojęcia co robię źle...

image.thumb.png.d6c463930dadc74cfa78453f3b83394e.png

image.thumb.png.a00dd4e7c134f9a0e7caa2a1cc7ba262.png

 

Pobrana wersja fastboot, wypakowane bezpośrednio do folderu na dysku C, w nazwie nie ma żadnych spacji..

Tracę już do tego cierpliwość.. w MiFlash nie jestem w stanie nic zrobić, jedynie XiaoMi Tool V2 działa, ale tylko mogę wgrać 12.5.1. global, nie da się zamknąć bootloadera. Przy próbie wgrania jakiegokolwiek innego romu łapie bootloop. Wywala się w momencie wgrywania flash super. Nie ważne na jakim romie. Jedynie przez recovery 12.5.1. się udaje. 

 

Ktoś ma jakiś pomysł jak mogę ogarnąć to MiFlashem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Także posiadam Redmi Note 10 Pro (z Orange) i niestety soft mimo wszystko jest brandowany (niby nie brandują ale rzeczywistość jest inna, nie znajduje mi aktualizacji 12.5 ). Zamierzam odblokować bootloadera ale widzę, ze kolega @Jul3k ma nie lada problem z nim). Jak Bootloader jest odblokowany to nie działają płatności zbliżeniowe i aplikacje bankowe ?
Gwarancje tracę z automatu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

11 godzin temu, StaryKoniu napisał:

Także posiadam Redmi Note 10 Pro (z Orange) i niestety soft mimo wszystko jest brandowany (niby nie brandują ale rzeczywistość jest inna, nie znajduje mi aktualizacji 12.5 ). Zamierzam odblokować bootloadera ale widzę, ze kolega @Jul3k ma nie lada problem z nim). Jak Bootloader jest odblokowany to nie działają płatności zbliżeniowe i aplikacje bankowe ?
Gwarancje tracę z automatu ?

Gwarancji nie tracisz nie wiem z kąt masz taką wiedze, jeżeli chodzi o banki to płatności i owszem nie działają i to jest prawidłowe no bo przecież telefon masz niezabezpieczony (odblokowany) , aplikacje bankowe jednak działają ja mam Alior Bank i apka działa.

Jeżeli chodzi o sam Bootloader to po odblokowani go w celu wgrania innego softu to masz możliwość w aplikacji MiFlash zablokowania lub odblokowania  bootloadera podczas aktualizacji.

 

2021-06-22_085751.png

Edytowane przez rumot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2021 o 09:02, rumot napisał:

 

Gwarancji nie tracisz nie wiem z kąt masz taką wiedze, jeżeli chodzi o banki to płatności i owszem nie działają i to jest prawidłowe no bo przecież telefon masz niezabezpieczony (odblokowany) , aplikacje bankowe jednak działają ja mam Alior Bank i apka działa.

Jeżeli chodzi o sam Bootloader to po odblokowani go w celu wgrania innego softu to masz możliwość w aplikacji MiFlash zablokowania lub odblokowania  bootloadera podczas aktualizacji.

 

2021-06-22_085751.png

Jakie płatności nie działają jak nie miałem ani jednego problemu z Google Pay?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 2.08.2021 o 06:55, Kacper Skrzypek napisał:

jakieś konkretne zmiany względem 12.5.4.0 ? Czy tylko poprawki bezpieczeństwa ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2021 o 10:55, Kacper Skrzypek napisał:

Rozumiem że jeśli nie wydana na PL to nie będzie żadnego problemu po aktualizacji z tym ?? Wiadome istnieje ryzyko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie bo od 2016 roku nie miałem doczynienia z softami. 

Mam RN10Pro i soft V12.5.4.0.RKFEUXM na razie do piątku zablokowany bootloader.

Dostępny dla tego modelu jest soft V12.5.6.0.RKFMIXM jednak w nazwie kodowej widzę że różni się dwiema literami. Oba są do pobrania jako global. 

Czy mogę go instalować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...