Jump to content

Redmi Note 10/10Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy

ZduneX25

Recommended Posts

Wystarczy pobrać i wgrać przez opcje paczka aktualizacji? To jest najnowsze oprogramowanie, czy nadal będę musiał z kolejnym tak się bawić? Sorka, że tak pytam, ale nigdy tego nie robiłem. 6de1cd3f846b4ed643105d47302278a4.jpg7a930e459d5f8d10dcd7a52a3a1df4e0.jpg

Wystarczy ściągnąć i zainstalować. Jeśli nie ma wyboru paczki aktualizacji w ustawieniach, dotknij parę razy ikony MIUI 12.

To nie jest najnowsza aktualizacja, po aktualizacji powinno widzieć aktualizację do MIUI V13.0.9.0.SKSEUOR: https://bigota.d.miui.com/V13.0.9.0.SKSEUOR/miui_CAMELLIANEEAORGlobal_V13.0.9.0.SKSEUOR_f0c8c7ec89_12.0.zip

To, że masz wyższą wersję nie oznacza, że to jest nowsza wersja. W różnych gałęziach MIUI może być po prostu różna numeracja, numerek wersji niekoniecznie ma tu znaczenie ;)

Tak jak pisałem - dla Orange niestety nikt takich linków nie puszcza publicznie. Także jeśli pojawi się jakaś nowa aktualizacja i nie będziesz mógł jej pobrać, odezwij się na forum to podeślę linka.

• Like 1

Telefon ogólnie spoko. Zauważyłem w sumie dwie wady.
1.Totalnie wyprane kolory.
2. Nagrywanie video.. zauważyłem że podczas nagrywania, podczas np obracania video jakby miało laga. Obraz nie obraca się w czasie rzeczywistym tylko jakby miał efekt pływający. Tak samo jak włączę aparat i poruszam telefonem to obraz nie synchronizuje się z ruchem dłoni, tylko ma lekkie opóźnienia.
Ktoś może się z tym spotkał?

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
15 godzin temu, czarek1212 napisał(a):

Polecam używam od początku 0722f2fbcfccb15035459586a6bd4051.jpg

To jest ta modyfikacja z linku z telegrama? Nie mam niestety tg natomiast czytałem że tych modów jest więcej. Nawet do starych redmi potrafią portować nowsze niby nie wspierane miui.

• 4 months later...