Skocz do zawartości

Redmi Note 10/10Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, piterchmiel1 napisał:

Czy jest ktoś kto przesiadł się z RN8 PRO na RN10 Pro? Chodzi mi o porównanie tych dwóch fonów. Czy duża jest różnica?

Ekran, bateria , aparat tryb super  makro, tak to różnicy nie widzę ,gdyby nie  błąd cenowy w euro to bym dalej używał 8 pro

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2021 o 08:24, piterchmiel1 napisał:

Ogólnie jest ciężko dostępny na raty. W Orange jest ale może mieć brand. Na infolinii mówią że nie ma

Ma brand na 100% bo sam wziąłem w promocji Orange Flex (6/128) za 1199zł z Mi Band 5 w zestawie.

 

Ale mam z nim problem, bo nie mogę połączyć się z Android Auto w samochodzie. Inne telefony działają od razu i bez problemu, a na RN10Pro nie mogę tego ogarnąć. 

 

Tu jeszcze pytanie do użytkowników tego modelu, czy Wam działa AA normalnie?

Zastanawiam się czy to nie jest wina brandu od Orange i braku bieżących aktualizacji softu.

Screenshot_2021-05-23-09-11-48-716_com.android.settings.jpg

Screenshot_2021-05-23-09-21-16-149_com.orange.rn.dop.jpg

Edytowane przez Jul3k
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy działa Ci VoLTE?

5 minut temu, piterchmiel1 napisał:

Czy działa Ci VoLTE? To znaczy że działa tylko w Orange. Ma na myśli kartę sim. Dzwoniłem na infolinię to powiedzieli że nie ma brandu i będzie działać w każdej sieci

 

Edytowane przez piterchmiel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, piterchmiel1 napisał:

Czy działa Ci VoLTE?

Nawet nie wiem jak sprawdzić czy działa xD

W ustawieniach karty jest aktywne, ale nie sprawdzałem. Na poprzednim Huawei P30PRO działało z Orange.Screenshot_2021-05-23-09-27-03-880_com.android.phone.thumb.jpg.1f1bc15774944d535504657e19bea334.jpg

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Jul3k napisał:

Tak, ale przy wykonywaniu połączeń nie pojawia mi się żadna ikona świadczącą o volte na pasku, mimo, że w ustawieniach karty jest to aktywne. 

A jak rozmawiasz z kimś to nie masz ikonki HD ?? Bo to świadczy o tym że telefon korzysta z volte , powinieneś mieć po zakończonej rozmowie literki w kwadraciku HD

Edytowane przez blejdzik
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, majowy86 napisał:

 Zastanawiam się nad zakupem z Chin.

Zakupiłem na Ali Redmi Note 10 5G i zdarzyło mi się po raz pierwszy, a to bodaj 10 telefon tam zakupiony, że zatrzymano go na cle, mimo iż ostatni fragment drogi przebywał via Post NL. Musiałem 170 zł. VAT zapłacić co czyni promocyjny zakup średnio już opłacalny. A granice jeszcze bardziej uszczelnione zostaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, majowy86 napisał:

Gdzie kupiliście swoje Redmi Note 10 Pro? Śledzę oficjalny sklep Xiaomi i inne w PL, ale dostępności brak. Zastanawiam się nad zakupem z Chin.

Oficjalny Sklep Xiaomi https://mi-store.pl/product-pol-1348-Smartfon-Redmi-Note-10-Pro-6-128GB-Onyx-Grey.html lub na oficjalnej stronie https://mi-home.pl/telefony-redmi/redmi-note-10-pro-6gb-64gb-glacier-blue

Reszta wersji to kwestia dni. Musisz czekać na dostawę. 

Edytowane przez Misiuu21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, majowy86 napisał:

Gdzie kupiliście swoje Redmi Note 10 Pro? Śledzę oficjalny sklep Xiaomi i inne w PL, ale dostępności brak. Zastanawiam się nad zakupem z Chin.

Do jutra jest w Orange flex w wesji 6/128GB z Mi Bandem 5 za 1200 zł.

 

7 godzin temu, piterchmiel1 napisał:

Jak działa czujnik zbliżeniowy czy wygasza ekran? Krążą opinie że różne rzeczy się dzieją

Wygasza ekran, może pojedyncze egzemplarze miały z tym problem. 

Edytowane przez ohdaesu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
5 godzin temu, ohdaesu napisał:

https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/

Nic się nie zmieniło. Poza 7 dniami czekania na możliwość odblokowanie bootloadera całość nie trwa dłużej niż te 30 minut.

Czyli tym sposobem moge wgrac również oryginalny soft 12.5.1?Jakie twrp jest dedykowane do rn10pro?i czy po wgraniu moge zablokować bootloader (potrzeba płatności  nfc)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Netoper napisał:

Oryginalny ROM (w formacie fastboot) wygrywasz za pomocą MiFlash, w programie jest opcja zablokowania bootloadera jak i pozostawienia go odblokowanym .

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki , doszedłem już do tego. Teraz oczekiwanie na odblokowanie bl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Orientuje się ktoś czy będzie w ogóle aktualizacja Redmi Note 10 do MIUI 12.5? Szukam jakiejś informacji na ten temat i nic, tak jakby tego telefonu producent nie widział, są tabelki mówiące o przyszłych aktualizacjach i są tam RN10pro które już dostało RN10s RN105G a o RN10 cisza. Dużo starsze telefony dawno już dostały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Zastanawiam się nad zakupem zwykłej wersji Redmi Note 10 4/64 tylko chciałem się zapytać czy faktycznie są z nim takie problemy jak wszędzie piszą? Że niby dotyk nie działa, obudowa podatna na złamania i soft niedomaga... Wygląda całkiem fajne jeśli chodzi o te 700 zł. Ewentualnie może znajdę coś lepszego w tym budżecie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...