Skocz do zawartości

Redmi Note 10/10Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, brak drugiej przestrzeni w specjalnych funkcjach i nie działający equalizer na słuchawkach bluetooth pomimo działających suwaków a po ostatniej aktualizacji zniknęła optymalizacja MIUI w opcjach programistycznych dzięki której  po wyłączeniu ekran się nie gasił. Redmi note 10 nie pro. Czy mógłby ktoś potwierdzić/zaprzeczyć czy u Was też taki problem występuje?

Edytowane przez fing
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2021 o 13:00, fing napisał:

Cześć, brak drugiej przestrzeni w specjalnych funkcjach i nie działający equalizer na słuchawkach bluetooth pomimo działających suwaków a po ostatniej aktualizacji zniknęła optymalizacja MIUI w opcjach programistycznych dzięki której  po wyłączeniu ekran się nie gasił. Redmi note 10 nie pro. Czy mógłby ktoś potwierdzić/zaprzeczyć czy u Was też taki problem występuje?

Jaka wersja softu? Jak mam dokładnie wszystko na odwrót jak napisałeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2021 o 19:13, Pietrii napisał:

Co ciekawe ja mam wersję 12.0.1 i nie mam aktualizacji. Mam opcję optymalizacja miui

Aby mieć najnowszą wersję Miui w ustawieniach telefonu zmień na region Szwajcarię i sprawdź aktualizację. Zainstaluj aktualizację i wróć na region Polski. Jak pamiętam powinno na OTA wrzucić MIUI V12.0.13.

 

Edytowane przez Misiuu21
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zakupiłem redmi  note 10 global version na gshopper, telefon był dostarczany z Hiszpanii. Obawiam się że dostałem podróbkę ponieważ nie mam na opakowaniu naklejki z hologramem i kodem aby sprawdzić autentyczność. Dodatkowo wszedłem na jedną ze stron aby sprawdzić gwarancję podając imei i nie pokazało żadnych danych odnośnie gwarancji. Po 3 sprawdzając podzespoły przez aplikację AIDA64 w zakładce system pokazuje mi model sunny. Czy u was też tak pokazuje?

Screenshot_2021-04-21-17-32-32-188_com.finalwire.aida64.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MrMajki napisał:

Witam, zakupiłem redmi  note 10 global version na gshopper, telefon był dostarczany z Hiszpanii. Obawiam się że dostałem podróbkę ponieważ nie mam na opakowaniu naklejki z hologramem i kodem aby sprawdzić autentyczność. Dodatkowo wszedłem na jedną ze stron aby sprawdzić gwarancję podając imei i nie pokazało żadnych danych odnośnie gwarancji. Po 3 sprawdzając podzespoły przez aplikację AIDA64 w zakładce system pokazuje mi model sunny. Czy u was też tak pokazuje?

Screenshot_2021-04-21-17-32-32-188_com.finalwire.aida64.jpg

Tak, sunny to poprawna nazwa tego modelu. Nie sądzę aby ktoś podrabiał jedne z najtańszych telefonów. Hologramów tez nie naklejają. 

https://www.mi.com/global/verify/#/en/tab/imei

 

Edytowane przez Pietrii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Pietrii napisał:

Tak, sunny to poprawna nazwa tego modelu. Nie sądzę aby ktoś podrabiał jedne z najtańszych telefonów. Hologramów tez nie naklejają. 

https://www.mi.com/global/verify/#/en/tab/imei

 

Dzięki za szybką odpowiedź, na stronie pokazało że jest git. A co do gwarancji to trzeba ją aktywować czy jak to wygląda kupując za granicą?

Screenshot_2021-04-21-19-09-38-882_com.android.chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanie czy redmi 10 pro nie obsługuje wificalling? W ustawieniach tam gdzie karta sim nie ma żadnych przełączników a na yt są filmiki gdzie te funkcje są. Jest na to jakiś prosty patent? Na czacie play twierdzą, że usługa z ich strony jest aktywowana. Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, FromWP napisał:

Obsługuje. Kodami wpisywanymi w dialerze trzeba uruchomić: Volte

*#*#86583#*#*

Vowifi

*#*#869434#*#*

Cały wątek o tym https://miuipolska.pl/forum/topic/17539-czy-działa-u-nas-volte-i-wifi-calling/

Dzięki za odpowiedz, po wpisaniu kodów coś trzeba będzie zrobić, jak najlepiej przetestować czy działa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SZELMAN napisał:

 coś trzeba będzie zrobić

Po wpisaniu kodów pojawią sie opcje w ustawieniach karty sim. Trzeba je włączyć. Jak nie ściemniają i rzeczywiście Ci uruchomili to będziesz miał znaczki VoLTE lub VoWiFi na pasku stanu przy aktywnej usłudze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, FromWP napisał:

Po wpisaniu kodów pojawią sie opcje w ustawieniach karty sim. Trzeba je włączyć. Jak nie ściemniają i rzeczywiście Ci uruchomili to będziesz miał znaczki VoLTE lub VoWiFi na pasku stanu przy aktywnej usłudze.

Ok wieczorem na spokojnie będę testował. Dam znać co i jak ;)

Test wykonany, po wpisaniu kodów wszystko działa. Dzięki kolego za pomoc

Edytowane przez SZELMAN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z widgetami kolor czcionki jest czarny w trybie ciemnym biały w trybie jasnym da się to jakoś naprawić bo już mi pomysłów brakuje
Na mi 9t pro wszystko działa na rn 10 bez pro nie działa

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Dzis zakupilem w Orange bez abonamentu RN10 Pro. Ku mojemu zdziwieniu zauwazylem, ze zdazyli wgrac swoj wlasny soft i tak jak aplikacje pousuwalem, tak nie podoba mi sie to ze kupuje nowy telefon, ktory mial premiere w kwietniu, a ja mam wersje MiUi 12.0.3. Z tego co widze z innych tematow inni maja juz 12.0.14/15...  Da sie cos z tym zrobic nie tracac gwarancji? Ktos pisal o zmianie regionu na Szwajcarie, ale nie wyszukuje nowych aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Netoper napisał:

No da się, odblokowanie bootloadera i wgranie czystego global. To nie Orange jest gwarantem a serwis , a serwisu nie interesi czy soft był brandowany czy czysty.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki za info. Jest gdzieś tutaj poradnik jak to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w dziale... poradników default_smile.png
A jakby co to googlem się wspomóż, dużo łatwiej się wyszukuje o odblokowaniu i o wgrywaniu romów, bo tutejsza szukajka często z czapy wyniki zwracaa i poradniki nie aktualizowane.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...