Skocz do zawartości

Redmi Note 10/10Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy pobrać i wgrać przez opcje paczka aktualizacji? To jest najnowsze oprogramowanie, czy nadal będę musiał z kolejnym tak się bawić? Sorka, że tak pytam, ale nigdy tego nie robiłem. 6de1cd3f846b4ed643105d47302278a4.jpg7a930e459d5f8d10dcd7a52a3a1df4e0.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy ściągnąć i zainstalować. Jeśli nie ma wyboru paczki aktualizacji w ustawieniach, dotknij parę razy ikony MIUI 12.

To nie jest najnowsza aktualizacja, po aktualizacji powinno widzieć aktualizację do MIUI V13.0.9.0.SKSEUOR: https://bigota.d.miui.com/V13.0.9.0.SKSEUOR/miui_CAMELLIANEEAORGlobal_V13.0.9.0.SKSEUOR_f0c8c7ec89_12.0.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że masz wyższą wersję nie oznacza, że to jest nowsza wersja. W różnych gałęziach MIUI może być po prostu różna numeracja, numerek wersji niekoniecznie ma tu znaczenie ;)

Tak jak pisałem - dla Orange niestety nikt takich linków nie puszcza publicznie. Także jeśli pojawi się jakaś nowa aktualizacja i nie będziesz mógł jej pobrać, odezwij się na forum to podeślę linka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon ogólnie spoko. Zauważyłem w sumie dwie wady.
1.Totalnie wyprane kolory.
2. Nagrywanie video.. zauważyłem że podczas nagrywania, podczas np obracania video jakby miało laga. Obraz nie obraca się w czasie rzeczywistym tylko jakby miał efekt pływający. Tak samo jak włączę aparat i poruszam telefonem to obraz nie synchronizuje się z ruchem dłoni, tylko ma lekkie opóźnienia.
Ktoś może się z tym spotkał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
15 godzin temu, czarek1212 napisał(a):

Polecam używam od początku 0722f2fbcfccb15035459586a6bd4051.jpg

To jest ta modyfikacja z linku z telegrama? Nie mam niestety tg natomiast czytałem że tych modów jest więcej. Nawet do starych redmi potrafią portować nowsze niby nie wspierane miui.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...