Jump to content

Recommended Posts

Mi9

od wersji 12.5 mam problem z Klonowaniem aplikacji i cały czas występuje z każdą wersją. W momencie uruchomienia klonowanej aplikacji ekran czarny i aplikacja jest martwa, nie otwiera się.

Zainstalowałem dzisiaj na mi 10t po raz pierwszy i jest nieźle. Nie zauważyłem większych problemów z samym softem.

Problem jest za to z twrp , wersja twrp-3.5.1.A10-apollo-geoanto555.img nie działa poprawnie, dopiero wersja z xda ruszyła. 

Mam pytanie. Chce zaktualizować system. Posiadam wersję 20.12.28 rozwojowa i chce na obecnie aktualną. Ale w menu aktualizacji nie wyświetla mi aktualnej tylko pisze że moja jest najnowsza. Pobrałem więc najnowsza paczkę z systemem i chce zaktualizować przez twrp. Czy mogę wejść do twrp dać install i wybrać zipa z systemem i wtedy mi się zaktualizuje? Czy usuną mi się wszystkie dane i system wejdzie jako nowy?

Czerwony SafetyNet i "Błąd API SafetyNet. Jakieś rozwiązanie? Mi9t pro. Universal safetynet patcher oraz magisk hide props config, nie działa. 

32 minuty temu, fk4mil napisał:

Czerwony SafetyNet i "Błąd API SafetyNet. Jakieś rozwiązanie? Mi9t pro. Universal safetynet patcher oraz magisk hide props config, nie działa. 

Sprawdź SafetyNet inną apką niż Magisk. Google zablokowało klucz API apki Magiska, stąd u niej problem. Inne apki np. ze sklepu Play działają normalnie.

6 minut temu, Kacper Skrzypek napisał:

Sprawdź SafetyNet inną apką niż Magisk. Google zablokowało klucz API apki Magiska, stąd u niej problem. Inne apki np. ze sklepu Play działają normalnie.

Dzięki za odpowiedź.

PS Ogarnięte przez magisk canary.