Skocz do zawartości

Aplikacje i galeria nie działają tak jak powinny


Dawid20202020

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niestety ostatnio niezawodne redmi note 9 pro wysypało serię kolejnych błędów i tym razem nie mogę nic usuwać w galerii ponieważ telefon nie uznaje dostępu do karty który oczywiście jest przyznany ( ustawienia fabryczne itd nie naprawiają tego problemu ) podobnie było z aparatem który nie chciał zapisywać zdjęć, ale sam się naprawił tydzień temu. Kolejny problem jest z aplikacjami ponieważ połowa z nich zatrzymuje się na ekranie ładowania i na to również nie znalazłem żadnej odpowiedzi. Pominę temat wywalania telefonu gdy traci zasięg. Może ktoś miał już podobne problemy i jakoś sobie z nimi poradził? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Galeria - prawdopodobnie wina karty pamięci. Jedne działają jak chcą. Ogólnie używaj tylko jako magazyn danych. Ja uważam że karta tylko robi zamieszanie w telefonie i są po czasie dziwne błędy i działanie. Choć wiadomo że nie zawsze. Przerabiałem to na Samsungu jak miałem wadliwą kartę.
2. Wywalanie aplikacji - było jakiś czas temu , wina google . Odinstaluj aktualizacje lub zaktualizuj Android System WebView.
3. Zasięg - moim zdaniem wina softu. Ja po wygraniu do note9s najnowszego od miuipolska wszystkie problemy znikły. Dziwne że na globalu wariował.

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pobutek napisał:

1. Galeria - prawdopodobnie wina karty pamięci. Jedne działają jak chcą. Ogólnie używaj tylko jako magazyn danych. Ja uważam że karta tylko robi zamieszanie w telefonie i są po czasie dziwne błędy i działanie. Choć wiadomo że nie zawsze. Przerabiałem to na Samsungu jak miałem wadliwą kartę.
2. Wywalanie aplikacji - było jakiś czas temu , wina google . Odinstaluj aktualizacje lub zaktualizuj Android System WebView.
3. Zasięg - moim zdaniem wina softu. Ja po wygraniu do note9s najnowszego od miuipolska wszystkie problemy znikły. Dziwne że na globalu wariował.

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka
 

Aktualizowałem Android System WebView gdy ten problem pojawił się 1 raz, ale teraz mam wszystko aktualne, a problem z galerią sam się rozwiązał przynajmniej na tą chwilę. 

 

4 godziny temu, WD40 napisał:

Jeśli masz restarty fona przy utracie zasięgu, to kwalifikuje się on do wymiany płyty głównej na gwarancji. Podobny problem jest zazwyczaj z GPS przy słabym zasięgu.

Jeśli karta Micro SD jest słabej jakości to dzieją się cuda. Domyślam się, że masz kartę inna niż Samsunga. Dla przykładu na Sandisku znikały mi MP3 a na Goodram nie mogłem zapisywać zdjęć pomimo przyznania uprawnień. Być może po zmianie karty na Samsunga znikną wszystkie problemy. Nie żebym lubił jakoś tę firmę, ale karty robią znakomite.

Dla pewności zrób reset fona do ustawień fabrycznych i zadaj pełny update systemu i aplikacji. (oczywiście wcześniej zrób sobie backup.

 

Karta jest z firmy Sony i zawsze działała bez problemu również na tym telefonie do niedawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...