Skocz do zawartości

Dreame F9/1C Pro - odkurzanie na innej kondygnacji.


Charles

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem Dreme F9. Już sobie zmapował kondygnację na której ma stację (trochę denerwuje mnie, że omija ciemne dywany... ). O dziwo jak na brak lidaru zaskakująco dobrze, chociaż czasem jadąc na  ładowanie kręci się kilka minut, mimo tego, że elegancko pokazuje ślad po którym odkurzał.  

Wiem, że ten robot obsługuje tylko jedną mapę. Domyślam się, że jeśli zaniosę go na inną kondygnację to się nie odnajdzie i zrobi nową mapę, usuwając starą. Zastanawiam się czy istnieje jakaś opcja by włączyć odkurzanie bez mapy?  Tzn. mam jedną mapę kondygnacji, na której najczęściej odkurza, ale jeśli chcę aby poodkurzał w innym miejscu, to nie chciałbym stracić tej co obecnie sobie zapisał, a na piętrze odkurzał bez mapy. Czy można coś z tym zrobić? Tak dodatkowo zastanawia mnie dlaczego Xiaomi nie daje opcji zapisywania kilku map. Raczej to nie jest spowodowane hardwarem, a softwarem. Nie chodzi mi nawet o brak lidaru, bo STYJ02YM w chińskiej wersji ogarnia kilka map, a już w europejskiej nie xD. Całe Xiaomi :).   

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...