Skocz do zawartości

POCO X3 Pro - pytania ogólne, wątek zbiorczy


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.07.2022 o 19:55, kuba_ps2 napisał:

I to wlasnie te aktualizacje od xiaomi mialo byc super a czekam czekam i ciekawe czy sie doczekam

Pełno bugów ponoć , i bardzo możliwe że dlatego nie ma. W sumie ja utknąłem na 12.5.5 jak "tony" ludzi w całym EU , ale wole tak niż się później męczyć. Znajomy miał tez na chwilę "widoczną", ale znikła bo nie zdążył więc pewnie wycofali / wstrzymali jak na razie. A nic poza globalem nie jest mi potrzebne więc cierpliwie czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Hej, potrzebuję pomocy.

Od kilku dni mój telefon randomowo się restartuje. Czasem się wyłączy i włączy od razu, czasem 10x będzie tylko się włączał do pierwszego pojawienia się POCO i tak w kółko. Czasem mogę używać przez godzinę i się nie zrestartuje, czasem po minucie. Nie wiem czy tylko mi się wydaje, ale chyba kontakt z przyciskiem głównym wpływa na to, że szybciej dochodzi do restartu. Pomocy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Miał może, albo ma ktoś podobny problem z Poco X3 Pro, mianowicie podczas rozmowy przez telefon w pewnym momencie rozmówca po drugiej stronie przestaje mnie słyszeć, natomiast ja go słyszę cały czas. Sieć Orange, karta SIM w slocie 1, nie ma znaczenia czy VoLTE włączone czy wyłączone. Pomaga rozłączenie i połączenie się ponownie, ale też często po pewnym czasie pojawią się na nowo problem.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z szanownych użytkowników ma pomysł jak się pozbyć tego okienka które co rano mi wyskakuje i blokuje cały telefon? Poki tego g***na nie zamknę to nic innego nie działa,od pół roku walczę z tym i już powyłączałem wszystko co tylko się dało, związane z powiadomieniami, pogodą i kilkoma innymi rzeczami, i nie ma bata ciągle mi to w nocy wyskakuje i rano muszę to zamykać. To jest niemożliwe żeby nie dało się tego pozbyć ale ja już nie mam pomysłu, może ktoś wie z czego to wyskakuje?

5775f61ac0a17f027909d6146e5a02fb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2022 o 11:07, Marioosz napisał:

Hejka. Miał może, albo ma ktoś podobny problem z Poco X3 Pro, mianowicie podczas rozmowy przez telefon w pewnym momencie rozmówca po drugiej stronie przestaje mnie słyszeć, natomiast ja go słyszę cały czas. Sieć Orange, karta SIM w slocie 1, nie ma znaczenia czy VoLTE włączone czy wyłączone. Pomaga rozłączenie i połączenie się ponownie, ale też często po pewnym czasie pojawią się na nowo problem.
 

Właśnie wystąpił u mnie nieustanny restart do momentu pojawienia się logo POCO i od nowa, Trwa to już prawie godzinę i sustem MIUI  nie może ruszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 20.11.2022 o 10:57, zeno55 napisał(a):

Nie rozumiem jaki jest sens aktualizacji do 13.0.4 skoro jest obecnie 13.0.8? Ja nie mam na niej żadnych problemów z netem, oczywiście po aktualizacji czyszczę dalvik i cache i wszystko śmiga jak należy

Jaki region daje 13.0.8.

Mam region Niemcy i nie mam żadnej aktualizacji. Szwajcaria daje 13.0.3
Nie mam TWRP i nie chcę bo to nie moje telefony tylko dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki region daje 13.0.8.
Mam region Niemcy i nie mam żadnej aktualizacji. Szwajcaria daje 13.0.3
Nie mam TWRP i nie chcę bo to nie moje telefony tylko dzieci.
Teraz jest już 13.0.9, mam region PL i na nim wykryło aktualizacje, ale jak nie masz twrp to nie wiem jak chcesz aktualizować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...