Skocz do zawartości

POCO X3 Pro - pytania ogólne, wątek zbiorczy


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Puma2012 napisał:

Spróbuj: ustawienia > aplikacje > zarządzanie aplikacja i tam szukasz karuzeli i  dajesz odinstaluj.

Aha, kliknij trzy kropki w prawym górnym rogu i wybierasz pokaż usługi systemowe o ile  karuzeli nie widzisz.

jesteś bogiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hej, szybkie pytanie na które nie jestem w stanie znaleźć odpowiedzi (przepraszam!) 

Czy jest jakiś sposób, aby przenieść aplikacje na kartę SD w POCO x3?

Rosną mi w siłę, miejsca na sd mam sporo a i tak wszystko zapisuje się na pamięci wewnętrznej, przez co telefon mi się troszkę buntuje. 

Z góry dzięki! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć wszystkim.

Od pewnego czasu mam tak ze schodzi mi bardzo duzo baterii przez noc jak telefon jest w stanie bezczynności. Wszystko mam wyłączone. Już nie wiem co robić, nie wiem czy wina baterii czy mam coś namieszane w telefonie. Koledze przez noc schodzi 2% a mi koło 50% . Macie jakieś pomysły żeby mi pomóc?

Z góry bardzo dziekuje

 

Screenshot_2022-02-17-06-32-58-116_com.miui.securitycenter.jpg

Screenshot_2022-02-17-07-00-24-971_com.android.settings.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda jak problem z bateria ale zainstaluj AccuBattery z google play po paru ładowniach będziesz miał pojemność baterii i pokaże co drenuje baterie 

u mnie po 19 godzinach z tego ponad 5 godzin na ekranie mam jeszcze 40% baterii

Edytowane przez pawel188
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, miałem problem z ghost touchem na wersji 12.5.2, ale pojawiła się aktualizacja w ustawieniach/O telefonie do 12.5.3, którą zainstalowałem i o dziwo problem zniknął. Teraz natomiast pojawiła się kolejna aktualizacja o numerze 12.5.4, na którą ludzie narzekali na ten właśnie nieszczęsny ghost touch. Mam obawy, że po zainstalowaniu problem powróci. Jak myślicie, olać te aktualizacje czy jednak zainstalować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, miałem problem z ghost touchem na wersji 12.5.2, ale pojawiła się aktualizacja w ustawieniach/O telefonie do 12.5.3, którą zainstalowałem i o dziwo problem zniknął. Teraz natomiast pojawiła się kolejna aktualizacja o numerze 12.5.4, na którą ludzie narzekali na ten właśnie nieszczęsny ghost touch. Mam obawy, że po zainstalowaniu problem powróci. Jak myślicie, olać te aktualizacje czy jednak zainstalować?
Jest już aktualizacja 12.5.5.0c9041b7c184db7ae4b2bc38132198981.jpg

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zauważyłem w moim poco problem. Kiedy rozmawiam z samochodu kiedy nie używam zestawu głośnomówiącego to rozmówca słyszy dziwne, regularne stuki. Pojawiło się to też kiedy stałem przy kserokopiarce. Sprawdziłem w samochodzie telefony innych marek i nic takiego nie miało miejsca. Spotkaliście się z takim przypadkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Zmieniłem u siebie region i dalej nie mam.
Wczoraj właśnie tak aktualizowałem. Spróbuj indie.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

Zmieniłem u siebie region i dalej nie mam.
Wczoraj właśnie tak aktualizowałem. Spróbuj indie.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po utworzeniu skrótu do do kontaktu na ekranie głównym, skrót ten tworzy się co jakiś czas na następnym ekranie bez końca. Czy ktoś z was spotkał się z takim małym problemem? Poco x3 pro z miui 13 , problem był już wcześniej.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka




b2767fcbf2346a0a3b897d279c716623.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, CzesioZuch89 napisał:

Tak w 12.5... już dodali :) nie zauważyłem jakichkolwiek pozytywów.

Też nie zauważyłem w X3 NFC , ale UWAGA CIEKAWE!!! W telefonie znajomego, też NFC wersja 6/128 pokazuje pamięć operacyjną 6+2 a w mojej wersji 6/64 tylko 6+1. Taka ciekawostka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Macie może taki problem po przejściu na MIUI13, że za głośność powiadomień (sms, czy wiadomości z Signala) jest teraz odpowiedzialny suwak od głośności mediów (ten z nutką). Wcześniej na MIUI 12.5 za to był odpowiedzialny suwak dzwonków (dzwonek). Zupełnie mi to nie pasuje.

Przykład:

Mogę dać suwak dzwonka na maks a suwak mediów na minimu i jak dostanę sms to będzie praktycznie nie będzie słychać powiadmienia. Jak jest u was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, drk001 napisał:

Macie może taki problem po przejściu na MIUI13, że za głośność powiadomień (sms, czy wiadomości z Signala) jest teraz odpowiedzialny suwak od głośności mediów (ten z nutką). Wcześniej na MIUI 12.5 za to był odpowiedzialny suwak dzwonków (dzwonek). Zupełnie mi to nie pasuje.

Przykład:

Mogę dać suwak dzwonka na maks a suwak mediów na minimu i jak dostanę sms to będzie praktycznie nie będzie słychać powiadmienia. Jak jest u was?

Niestety tak właśnie zrobiło. Totalna porażka. Ja włączyłem asystenta dźwięków, żeby np aplikacjom zmniejszyć głośność nie zmniejszając przy tym głośności telefonu...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, szunaj4 napisał:

Niestety tak właśnie zrobiło. Totalna porażka. Ja włączyłem asystenta dźwięków, żeby np aplikacjom zmniejszyć głośność nie zmniejszając przy tym głośności telefonu...

Myślełem, że to jakiś bug. Ja zawsze miałem multimedia wyciszone lub na minimum i przez te ich bezsensowne ustawienia nie słyszę powiadomień sms z Signala.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...