Skocz do zawartości

Mi 11i/Redmi K40 Pro/+ - pytania ogólne, wątek zbiorczy


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

To może ja mam pytanie odnośnie tego telefonu, planuje przesiadkę na ten model z poczciwego mi6 i chcę się spytać o aparat. Czy serio są z nim takie problemy jak to niektórzy mówią na recenzjach w Internecie, oraz niektórzy ludzie w opiniach??? Czy to jest tylko problem słynnego od lat ROMu global xD (tak, od planuje instalację xiaomi.eu) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zastanawiam się nad zakupem Mi 11i, ale obawiam się procesora SD888. Czy tak jak w przypadku wielu innych telefonów z tym procesorem istnieje problem z przegrzewaniem się? Jako alternatywę rozważam Realme GT Master Explorer z SD870, gdyby potwierdził się wspomniany problem.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realme GT też ma SD888 w przeciwieństwie do Realme GT Master Explorer z SD870. Dlatego rozważam też kupno tego drugiego. Wolałbym Mi 11i, ale wygląda na to, że chyba trzeba będzie zrezygnować z tej opcji ze względu na procesor.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!
Czy w Mi 11i jest gdzieś możliwość włączenia tzw. trybu "w kieszeni"? 
Problem polega na tym, że jak ktoś dzwoni to podczas wyjmowania telefonu z kieszeni potrafi mi sam odrzucić połączenie.
Chciałbym aby w kieszeni telefon wykrywał zakryty czujnik i nie reagował wtedy na dotyk.
Miałem OnePlus 3t i działało to rewelacyjnie. Tu tej opcji w ogóle nie mogę znaleźć.
HELP!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mam mi11i i użytkuje od jakiegoś miesiąca. Żadnych problemów z tych co gdzieś czytałem typu: zły aparat, przegrzewa się, zawiesza nie doświadczyłem, a używam go w pełni. Wszystko poodpalane 5G, wifi, lokalizacje, użytkuje troszkę. Jedynym mankamentem i poniekąd dla mnie największym jest wpieprzanie baterii przez niego. Wcześniej miałem różne modele od xiaomi i przede wszystkim chodziło o to żeby nie ładować go codziennie jak jakieś srajfony... ale tutaj niestety gleba. Praktycznie jak używasz tela (nawet nie tak intensywnie, sporadycznie yanosik, jakieś yt chwile czy przeglądanie, przestawiony na 60hz i zniżona jasność ekranu + oszczędzanie baterii) i masz ładowanie codziennie.ROM global aktualny. Szukam do niego extended battery case ale nie mogę znaleźć. Dla Mi11 jest. Mi11i ma inne wymiary więc pewnie nie podejdzie (jak się mylę to niech mnie ktoś oświeci). Czekam też na androida 12 na to officiala - może tam się coś zmieni. Jak nie to będzie trzeba sprzedać i kupić coś co trzyma więcej niż jeden dzień. Poco f1 pod tym względem zabija go trzymaniem baterii.

Edytowane przez nightcon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.12.2021 o 17:50, nightcon napisał:

Mam mi11i i użytkuje od jakiegoś miesiąca. Żadnych problemów z tych co gdzieś czytałem typu: zły aparat, przegrzewa się, zawiesza nie doświadczyłem, a używam go w pełni. Wszystko poodpalane 5G, wifi, lokalizacje, użytkuje troszkę. Jedynym mankamentem i poniekąd dla mnie największym jest wpieprzanie baterii przez niego. Wcześniej miałem różne modele od xiaomi i przede wszystkim chodziło o to żeby nie ładować go codziennie jak jakieś srajfony... ale tutaj niestety gleba. Praktycznie jak używasz tela (nawet nie tak intensywnie, sporadycznie yanosik, jakieś yt chwile czy przeglądanie, przestawiony na 60hz i zniżona jasność ekranu + oszczędzanie baterii) i masz ładowanie codziennie.ROM global aktualny. Szukam do niego extended battery case ale nie mogę znaleźć. Dla Mi11 jest. Mi11i ma inne wymiary więc pewnie nie podejdzie (jak się mylę to niech mnie ktoś oświeci). Czekam też na androida 12 na to officiala - może tam się coś zmieni. Jak nie to będzie trzeba sprzedać i kupić coś co trzyma więcej niż jeden dzień. Poco f1 pod tym względem zabija go trzymaniem baterii.

również mogę potwierdzić, telefon spoko, jedynym i dużym jego minusem jest słaba bateria, max 1 dzień

wierzę mocno, że jakaś większa aktualizacja zoptymalizuje bardziej pracę urządzenia, zwiększy z automatu czas działania na baterii
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ten telefon biorąc dwa parametry pod uwagę: cena vs jasność ekranu, Kupiłem go nowego za 1750 z x-kom.pl od kogoś (używany 2 dni). Na dworze jest świetnie czytelny ekran, bateria nie jest mocną stroną. Nie gram, nie używam fb, insta. Dzwonie, email, czasem zdjęcie, www, przelew.

Edytowane przez r3k3rs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Powercase kupiłem na Ali. To powercase dedykowany pod poco f3 ale wymiary telefonów są te same, wszelkie wycięcia pasują, bateria 6800mAh. Bardzo dobrze pasuje. Minusem jest suma ciężaru ale osobiście miałem już kiedyś LG G3 z powercasem większym (można było traktować telefon jako broń :P) więc mnie to nie rusza. Nawet jak nie w codziennym użytkowaniu to powercase przyda się np. przy wypadzie gdzie nie mamy dostępu do prądu (wypad w góry?). Cena 24 dolce. Przyszło w 2 tygodnie w okresie świateczno-noworocznym (aż się zdziwiłem).

Edit: waga powercase+tel == 333g

Edit: jako dodatkowy power bank ok. Natomiast nie jest to case do końca dobry na codziennie użytkowanie. Nie tyle ze względu na ogólną wagę ale nie ma rantów wystających poza ekran. Tym samym sam ekran lekko wystaje i nie jest odpowiednio chroniony.

1641561586901.jpg

Edytowane przez nightcon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...